Uus(2020) piduritest ülevaatusel → Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 601
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult

Lugemata postitus Postitas Ain » 08 Mär 2020, 19:22

will111 kirjutas:
08 Mär 2020, 19:17
Spoiler
Näita

"Selleks meil autokoolid ja eksamid ongi, et sa seda edaspidi oskaksid" loe oma lauset nüüd tuhat korda endale ette, siis mõtle paar nädalat selle üle ja loodetavasti saad ühel ilusal hetkel ka ise aru, mille jaoks meil on AUTOKOOLID ja EKSAMID ja mille jaoks meil EI OLE ÜLEVAATUSPUNKT!!!

ja olgu mainitud, et minu jaoks isilikult ei ole mitte mingisugune probleem teha neid pidurdusteste. andke aga mulle ette perfektselt puhas kindlaks määratud ohutu pikkuse ja laiusega teelõik, garanteerige, et see lõik puhast asfalti on ka alati täiesti kuiv ning pange oma seade külge. meeleldi teen...kasvõi mitu korda.
aga see ei tähenda, et igaüks peaks tahtma minna SÕIDUKI ülevaatusele oma oskusi katsetama või et selle protseduuri läbimine üleüldse kudiagi peaks sõltuma konkreetse juhi sõiduoskusest. sellise asi ja selline arvamus on ikka absurd ruudus raisk.

teine asi on see, et sellist ideaaltingimustele vastavat testlõiku ei ole, ei tule mitte kunagi mitte ühegi ülevaatuspunkti juurde. nii et sedavõrd idiootse idee võib koheselt otse potist alla lasta ja ei pea isegi mitte arutama hakkama, kas see äkki on ikka kuidagi hea mõte..

Kas liikluses on Sul alati garanteeritud need ideaaltingimused? Tead mis järgmises kurvis teepeal on? Miks Sina sellepärast muretsed ja ennast üles kütad? Kevad peaaegu käes...saab sõita..Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin Zümo660, GoPro Hero7 ja Packtalk Bold JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Bold JBL sideseadmed, lisad ja varuosad:
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”