Uus(2020) piduritest ülevaatusel → Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1457
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 210 korda

Re: Kuidas sõita mootorrattaga liikluses kiiresti ja ohutult

Lugemata postitus Postitas Ain »

Krl kirjutas: 08 Mär 2020, 19:22
Spoiler
Ain kirjutas: 08 Mär 2020, 19:17
Krl kirjutas: 08 Mär 2020, 19:06
ElectroMoto kirjutas: 08 Mär 2020, 19:05

Kui ta ei suuda seda kontrollitud tingimustes käsu peale teha, siis kuidas ta peaks suutma seda ootamatutes tingimustes murdosa sekundi otsuse peale? :wack: Selleks meil autokoolid ja eksamid ongi, et sa seda edaspidi oskaksid. :D

Mis see ratta tehnoseisundi kontrollimisse puutub?

Aga miks Sa selle pärast muretsed? Kas Sa kardad, et ise ei saaks sellega hakkama?

Mina ei karda midagi. Kui ma kaine olen, siis 9l korral 10st suudan vabalt selle pidurduse ära teha.
Aga kui te tahate oma politseiriigis hakata iga hooaja alguses kontrollima, kas juhid endiselt sõita oskavad, siis kehtestage korduseksamid mingi intervalliga. See oleks selliseks kontrolliks õige koht, mitte tehnoülevaatus.

Mis politseiriigist Sa räägid? Mina seda küll ei ole tundnud.



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”