Uus(2020) piduritest ülevaatusel

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Uus(2020) piduritest ülevaatusel

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

joel kirjutas: 09 Mär 2020, 12:43

Olen 100% veendunud, et kui esimeses postis oleks kirjas olnud, et uute nõuete kohaselt peab ülevaataja pidurduskatse sooritama, siis oleks siin 2 lk hala, et iga aff küll minu tsikli peale ei roni!!!

Tõenäoliselt aga minul isiklikult on kama. Las teevad "teekatsetusi", sõidavad ja pidurdavad, vastutus on 100% nende päralt.
Küll aga on mul küsimus, et kuskohal on defineeritud "teekatsetuse" tingimused?

Jälle: ise küsin, ise vastan. Selleks tunudb olevat mingi Maanteeameti juhend mida väljaandja enda lehelt ei leia. Segane värk. Kuidas see juhend seadusega suhestub?
https://www.tehnoulevaatus.ee/wp-conten ... 5tjaga.pdf

Teekatsetuse ajal pidurdades tuleb mõõta keskmist aeglustust. Pidurdamised tuleb teha sõidu- ja seisupiduriga. Pidurdamist alustada algkiiruselt vahemikus 30-40 km/h ja pidurdada kuni sõiduki täieliku seismajäämiseni. Teekatsetust saab teha kuivades ilmastikutingimustes siledal ja sirgel kõvakattega teel.

Et kuidas nüüd siis sellest aru saada? Et kas ülevaatust tehakse vaid kuiva ilmaga või katsetusi tehakse ainult kuiva ilmaga? Ja kuskohalt võetakse "nõuetes toodud miinimumid"?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”