Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3138
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas: 09 Mär 2020, 21:57
morse kirjutas: 09 Mär 2020, 14:24

Tulemas on uus Zumo. Nagu ikka paberil on kõik super. Lõpuks ometi on ka reso normaalne (1024x768 VS senini parim 800x480).
Mul on 2 minu jaoks hiiglaslikult olulist küsimust:

  1. kas ta suudab GPXi järgi normaalselt häälkäskusid anda ja navida (nii et ta ei lähe keset teed lolliks)
  2. kas prose on lõpuks ometi võrreldav tavalise telefoniga (saad kaarti normaalselt zoomida ja kerida).

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/679804

Kaasaegsed teenused on üle telefoni ehk "smart". Mul üks auto "smart" on,andsin tasuta sõbrale kasutada,no ei ole see ei kala ega liha lahendus.
Ammu oleks neil aeg kas Androidi või ios põhine lahendus võtta ja saaks nagu ka päriselt smart asja. Minu oma igal juhul kiiruskaameraid ei näita,kui tel ühendatud pole. Mul on see paar aastat vana,aga see tundub suht sarnane olevat va spetsiifilised moto lisad.
Ei leia küll ühtegi head põhjust seda endale osta.

Seda on siin varemgi öeldud, et kui tahad lollikindlalt töötavat asja, siis võta päris motonavi aka garmin vms. Kui tahad edevamaid lahendusi, siis tuleb moblaga kombineerida. Kes hindab töökindlust, kes tahab ise pusida lahenduseni välja.

Nagu sa koguaeg autot siin välja tood, siis autos ma pole ka ise enam aastaid tavagepsu kasutanud, sest seal ei näe lihtsalt vajadust. Loodetavasti kunagi garmin jõuab ka selleni, et paneb lihtsalt androidi oma süsteemi jooskma.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”