mida teha hapnikuballoonidega

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 5554
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1206 korda
Tänatud: 265 korda

Re: mida teha hapnikuballoonidega

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 19 Mär 2020, 14:02

Stinger kirjutas:
19 Mär 2020, 13:09
Spoiler
Näita

Mul ootavad utiliseerimist 2 sinist hapnikuballooni mõõtudega 1,5x0,2m. kaalu järgi ütleks et on pigem täis, kaalunud ei ole aga sigarasked on.
Vanamees oli kunagi keevataja kuid enam mitte ja mul ei ole ka plaan osta seadet kus hapniku vaja, seni elektroodkeevitusest piisanud.
Nüüd tekkis küsimus et tahaks neist kui suht ohtlikest elementidest lahti saada - kui kuur kus nad seisavad peaks mingil teadmata põhjusel põlema minema siis rõõmustada ei ole otsest põhjust.
Paljassaare jäätmejaamast sain vastuse, et nemad vastu ei võta - suunasid Epler&Lorenzisse, ning sealt sain ka eitava vastuse.
Soovitati uurida kusagilt maaletoojate käest, samas kahtlen seniste reaktsioonide põhjal sügavalt et nemadki kuidagi huvitatud on.
Äkki on siin keevitajaid kes saaks need ära kasutada või kui on kogemust või mõtteid kuidas nendega toimetada, siis andke märku.
Või kui tühjaks lasta, kraan maha lüüa siis on piisav tõestus et balloonid on tühjad ja läheks vanametalli?
Asuvat Tallinnas pelgulinnas.

Keevitamiseks täna seda keegi ei kasuta, kui siis lõikamiseks, aga kaasaaegse reduktori otsa vene balloon ei sobi. Kui kellegi on reduktor olemas,siis on mingi point,aga ballooni vahetus maksab täna suurusjärk 10€ ehk kas tasub. lase tühjaks löö kraan küljest ja vii vanarauda,saad isegi suts rohkem võibolla.Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”