Otsin omanikku - 1989. aasta Yamaha XJ600 numbrimärgiga 343CH

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Otsin omanikku - 1989. aasta Yamaha XJ600 numbrimärgiga 343CH

Lugemata postitus Postitas Ain »

mihkels kirjutas: 25 Mär 2020, 13:01
Spoiler
ranel kirjutas: 25 Mär 2020, 11:07

Kui Mister X ostu-müügi lepingu andmeid võltsib(sai ju ostja nimi tühjad paberi ja enda nime asemel kirjutas järgmise omaniku andmed sinna), siis ei tee see ometi asja korrektseks. Viimane ostja on lihtsalt heauskne ostja, kel paberipaki järgi oleks järjepidevus olemas, mida reaalsuses pole.

Täpselt nii ongi. Tõenäoliselt on pärast Mister X-ile ratta võõrandamist mingi leping ikkagi MNT arhiivis istumas ja kaks jada ei kattu.
Olen siiski optimistlik ja lähme esimese omanikuga pärast Maanteeameti büroode uuesti avamist sealt läbi ja selgitame olukorda. Midagi muud mul praegu vist teha ei ole kui büroode avamist oodata. Infomeiliga olen suhelnud, kuid sealt tulevad üsna lühikesed ja konkreetsed vastused.

Töökoht on koroona tõttu sundpuhkusel ja oleks mõnus seda vaba aega sõitmiseks kasutada, kuid maailma üldist seisu vaadates oleks patt nuriseda. Küll jõuan natuke veel oodata.

Ega samas kui Sul on leping, kus on müüja ja ostja andmed olemas ..allkirjad all, siis tegelikult on see kehtiv leping. Kogu jama eest peaks siis vastutama algne omanik kes paberite järgi on juskui müünud ühe masina kahele isikule kahe erineva O-M lepinguga.... See kes kirjutas ostja kohale oma andmed ei ole ju millegi vastu eksinud... tema täitis vaid lüngad.. On ju küll olnud lugusi kus antakse tühjale paberile allkiri..ja pärast helbi seda suppi..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”