Head kõrvatropid- kust saada

Kasutaja avatar

HiTek
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Juul 2011, 18:45
Tänatud: 2 korda

Re: Head kõrvatropid- kust saada

Lugemata postitus Postitas HiTek »

Sõitsin aastaid tavaliste pehmete kõrvatroppidega, teeb elu vaiksemaks küll, aga kõige rohkem häiris see, et sidesüsteem pidi olema põhjas, et maanteel midagi kuulda oleks. Seega otsisin vaatasin.. valisin ka eelnevalt mainitud Alpine Motosafe Race tropid. Race selle pärast, et kõige suurem müra vähendus ja tuuleklaas suunab otse õhu kiivrile ning las olla siis juba maksimaalne vähendus.

Ostsin need sügisel ja pole jõudnud veel sõites testida aga..
Senine tähelepanek - hetkel maha visatud raha, kuna minu kõrva jaoks lihtsalt ei sobi. Proovisin arvuti taga istudes neid kõrva saada ja jaurasin päris pikalt, no ei saa neid õigesti kõrva ja kui sain, siis kiivrit pähe pannes tõmbas kõrvast selle välja.
Hetkel tundub, et minu kuulmekanali diameeter on väike selle paigaldamiseks kaasa olnud vidina jaoks. Millalgi otsin väiksema läbimõõduga kõrre vms, millega neid uuesti kõrva proovida. Võib olla olen erand, aga ma usun, et sellega tasub arvestada kui valida. Kuigi eelnevalt neid vist kuskil proovida ei saa.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”