Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 6365
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Asukoht: Tallinn, Tondi
Tänanud: 845 korda
Tänatud: 691 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 27 Mär 2020, 12:37

Spoiler
Näita
M.T. kirjutas:
27 Mär 2020, 12:25

Mac ole valmis, küll varsti tuleb nõue või päring, et mille alusel väidetakse, et see on see Fredy Lambo seal Vana-Tartu mnt teepervel, mitte photoshop või mingi teine suvaline roheline Lambo. Või siis Peugeot hoopis.

No see, et pildil näidatud sõiduki registreerimisnumber number pole Photoshopis töödeldud on kergesti tõestatav. Pildimaterjal on piisav.

Aga Vana-Tartu mnt teeperve kohta pole keegi väitnud, et see on Fredy OÜ juhataja sõiduk ja Fredy Jäätes ise. See on lihtsalt üks roheline Lamborghini Murciélago mis on täpselt samasugine nagu Fredy OÜ õue peal demonstreeritu ja mis täiesti juhuslikult on Järvekülas ja absoluutselt juhuslikult kiviviske kaugusel kuulsa mootorattaehitaja ja õnne maaletooja, Fredy OÜ kontorist. Ja mida täiesti juhuslikult pildistab kõhna kehaehitusega kiilas mees, kes on äravahetamiseni sarnane Fredy Jäätesega. Ma tahtsin siinkohal kaasfoorumlastele näidata, kuidas teinekord selline arutu hulk juhuseid lambist nii kokku langeb, et 10 milline lotovõit on selle kõrval igapäevane rutiin. :bsmile:Mine “Fleim”