Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Kasutaja avatar

alfons
Tsikkel: Harley-Davidson Street Bob
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Fredy OÜ: The Official Importer of Happiness! Kogu tõde mootorrattaehitusfirmast (ainult faktid)

Lugemata postitus Postitas alfons » 05 Apr 2020, 09:16

Vahepalaks Lambo teemale. Sirvisin täna õnne maaletooja ja omavahelist vestlust 2014 aastal ja leidsin ühe olulise verstaposti, ehk kõige esimese vastuse, millest algas 4a pikkune agoonia ja õudusunenägu. Mõtlesin seda jagada. Kui keegi nüüd kuskil mõtleb maailma parimaga kaupa teha, siis teadku, et varem või hiljem peab ta silmitsi seisma sellise teadaandega. See vestlus oli siis 2014 august ja mehe lubadus oli ratas teha valmis sama aasta kevadel toimuvaks Tartu motomessiks. Tõe huvides copyn ka oma küsimuse mis eelnes kunstniku vastusele.
Head lugemist:

Alo kirjutas kirjutas:

"Fredy.olgu siis nii et ju ma siis olen see klient kes ajudele käib sinu mõistes aga nyyd olen 3 kuud lihtsalt oodanud tsikli töösse minekut,mitte isegi valmimist ja ma kysin konkreetselt,millal minu tsikkel töösse läheb?ma tõsiselt ka tahan see aasta veel sõita,mul omad põhjused miks järg suvel kardan et ma seda ei saagi kasutada eriti.palun lepime midagi kokku,ma olen ikkagi raha maksnud selle eest ja usun et tohin kysida ka. Parimat Alo"

ja vastus sellele külma higiga kirjutatud küsimusele oli selline:

Fredy kirjutas kirjutas:

Kōik sujub ilusti vastavalt plaanile. Sain täna ühe suure projekti lōpetatud, üks on veel jäänud. Ootan juba 8dat kuud (esialgu lubati 1-max. 2 kuud) Chargerile kompressorit USAst, autot ei saa ilma selleta sōitma panna, kui ma ajaksin samasugust nutulaulu käskival toonil, siis vōiks kindel olla, et enam kunagi mind seal ettevōttes jutule ei vōeta ja kiiremini kohe kindlasti ka selle pärast miski ei liiguks. Samas pole ka suurt vahet kui saab auto järgmiseks kuuks vōi järgmiseks kevadeks sōitma, sest elu ei jää seisma ilma selleta - oluline on see, et lōpptulemus on ülikōva. Käsitööd ja kunsti tuleb osata hinnata, kui see tundub keeruline, tuleb poest osta originaal sitahunnik ja sellega nühkida ringi.

Mine “Fleim”