Moto-GPS mobiiltelefoni baasil
-
Teema algataja - Maagia ja nõidumine
- Postitusi: 7416
- Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 1095 korda
- Tänatud: 1117 korda
- Kontakt:
Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil
Spoiler
Ain kirjutas: ↑15 Apr 2020, 23:15See on hea mõte! olen ise ka seda mõelnud. Kui paks see alus on? Ainult iseasi kuidas soojaga ja päikese käes on.. Autos igatahes kui soojemaks läheb ja päike peale hakkab paistma siis läheb kuumaks ja hakkab errorit viskama et ei saa laadida..et liiga kõrge temp. vms..
See "leiutis" on siin juba sügisest saadik üleval. Kuulub altes versioonist 1.2.2 soovitusloetelusse. [mention]iSlanderEST[/mention] suutis esimesena leida sobiba paksusega aluse. Täpelt selle samasuguine, millega villy siin poseerib. Paksuseks 3.5 mm.
Päikese käes ülekuumenemise probleem vaid siis, kui otse telefoni peale paistva päikese käes paigal seisad. Kui liigud siis pole probleemi.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.