Abi ja juhendamist uuele sõitjale?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Abi ja juhendamist uuele sõitjale?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Minuarust kah, tänapäeval on kõik asjad nimekirjast "kiiver, jope, püksid, saapad, kindad" alla 100€, seega näiteks 400€ eest saad end motopoes riidesse ja probleem vähemalt esimeseks aastaks unustatud. Selliste gabariitidega on kasutatud kola leidmine praktiliselt võimatu, ma olen ühe kaitsmesärgi leidnud ja seegi oli tsiba lühike :) Pärast hakkad nagunii asju sobivamate vastu vahetama, asi polegi niiväga selles, et eksisteeriks mingi selge hea-kallis halb-odav skaala, vaid igaühel on oma erinevad soovid ja nõudmised, kallilt enda jaoks viletsa asja ostmine on lihtsam kui sa arvad...

Kaitseväe saabastel pole iseenesest võrreldes odavate motosaabastega häda midagi, aga ma kahtlustan, et esimese hooaja lõpuks on käiguhoob vasaku varba koha pealt naha sisse augu kulutanud :) Tsiba jahedavõitu on nad kah, a see muidugi on suvel jälle eelis. Mul vedelevad ühed nr46 Akito saapad, mille samamoodi alguses ostsin ja 3-4 kuud sõitsin, kui number sobib, siis võin tasuta ära anda, saab riiulile ruumi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”