Sõidueksami sooritamine?

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
ruitlane kirjutas: 02 Juun 2020, 23:01

Tegin täna sõidueksami Tartus, eksamineerija oli Toomas Meiel, väga mõistlik mees. Kaks korda loksutas läbi selle Võru tänava otsa liiklussõlme, esimene kord sain hakkama, teisel tegin ikka rämeda reastumisvea, anti pika otsa vaatamise järel andeks, kuna muud asjad olid enam-vähem. Ise sõitsin pärast seda täielikult käega löönult, eksamineerija ütles, et sellest hetkest peale läkski kõik paika. Nali selles, et kuna koolituse läbisin Tallinnas, võtsin eksamitsikli ja 3x45 minutit kohalikust Õnneleid motokoolitusest. Eile selgus, et mu Tallinna koolituse tasemest eksami jaoks absoluutselt ei piisa ja need kuramuse Tartu mehed tegid mu ostetud kolme tunni ja endi poolt veel pealegi niisama raisatud pea tunni ajaga imet. Kõik oli parem, Tallinnas topiti ühe kõrva vastu ragisev kõlar, kust pool juttu kaduma läks, Õnneleidudel oli täismeediakiiver, selge kahepoolne heli, Tallinnas sõitsin ja harjutasin alati pool aega iseseisvalt, Tartu omad ei jätnud mind hetkekski üksi, kogu aeg oldi nõuga ja tähelepanekutega kõrval. Toivo Õnneleid ise on ääretult lahe soe tüüp, kogu aeg oli tunne, et ta võtab minu koperdamisi isiklikult, megatänulik olen, mees päästis mu suve, järgmised eksamiajad olnuks augusti lõpus.

Mis koolis siis Tallinnas käia õnnestus ja mis õpetaja all?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”