Bikerile seljakotiks olemine

Neiu, preili, proua, miss, madam... alafoorum moto- (ja ka mittemoto-) teemalisteks küsimusteks, arvamusteks ja teadaanneteks vaid ja ainult naistele. Eranditult.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • teemasid võivad alustada ainult naised
  • naised küsivad/arvavad/räägivad kuidas oskavad, mehed vastavad siis kui midagi asjalikku on öelda,
  • rumalaid küsimusi pole olemas,
  • meeste algatatud teemad leiavad siin kiire lõpu
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas Maaks »

See "seljakotiga on raske sõita" on mingi nõrkade mehepojakeste jutt - Tõeline Mees murrab kurvis maha GS-i koos "100kg naiseiluga" ilma probleemita :-) :-)
Esiratta maas hoidmisele kulub muidugi natuke rohkem energiat, aga see teebki elu huvitavamaks.
EDIT: Jeekimi pildi kohta niipalju kommentaare, et ülemised 2 on päris kindlasti Holliwoodi väljamõeldised, aga viimane on päris kindlasti võimalik - kes ei usu, siis mina olen elav näide. Mind on kass ja tõenäoliselt ka mõni ämblik korduvalt hammustanud, aga mitte midagi eelkirjeldatut pole juhtunud, küll aga olen ennast korduvalt leidnud köögist (ja kahjuk mitte külmkapist õlut toomas) :-)
Päriselus ainus asi, mis "la femme" hammustust ravib on nõudepesumasin :mrgreen:



Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas indumen »

Teema algataja:

Liitunud:E Veebr 03, 2020 21:22
Viimati foorumil:E Veebr 03, 2020 22:45

See seljakoti projekt jäi küll lühikeseks :D

Noore ja lollina gixxeri ajastul, eks ikka oli vaja retsepti koguda ja igas mõõdus saba peal veetud neid tissidega versioone, aga need olid pigem sellised lühikesed otsad tõesti. Kergemad/pisemad eksemplarid ei kurtnud, suurematel sai ruttu isu täis :P

Suurim mure on pigem jah see esiratas maha jätta, praegu nakediga (mis pole ka just kergemate rataste killast) piisab 60kg tagaistmele ja kohvrisse veel natuke nodi, meenutab väga ruttu, et ei saa normaalselt sõita enam :D

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas Black »

Ma vaatasin juba ammu sama, et vaevalt teema algataja bikeri foorumit järgmisel päeval enam sisse logimatagi avas...


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas oil »

Otse vastupidi, arvan, et enamik vaatab foorumit sisse logimata (kel automaatselt sisse ei logi veebilehitseja).

Ma login ka ainult siis sisse, kui kirjutada tarvis.

Muidu seljakotitamise poole pealt - olen kah nüüd 15 aasta jooksul igasuguseid seljakotte vedanud. Mu meelest vahet ei ole kuni 65-kilose kaassõitjani. Raskem võiks juba kaasa kallutada osata, et ei peaks ebameeldivalt alalhoidlikult kurve võtma. Aga nagu eelpool mainiti, siis see seljakoti vedamisega mitte hakkama saamine on pigem pehmode mure.

Pole olnud ka probleemi enne sõidu algust meelde tuletada, et "kalluta samale poole kuhu mina".

Minu arvates on mugavam siis, kui seljakott istub lähedal. Siis ei kolksu pidurdades üksteise vastu ning eks see seljakotiks nimetaminegi pigem sellest tuleb, et tagaistuja on su küljes, mitte ei ürita paaniliselt õhuvahet hoida. Selliseid paarisrakendeid ja nende ebamugavust sõites on isegi et natuke koomiline vaadata.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas Black »

Enamik passib FB-s või instas ja vaatab mingeid dinosaurusteaegseid foorumeid ainult siis, kui sinna link visatakse... Siin vaja ju mingit tihedat teksti lugeda, ei saa kiirelt paremale-vasakule sahmida.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas will111 »

ja kellele siit sa siis seljakotiks tahad hakata olema? :D


Savikivi
Postitusi: 8
Liitunud: 30 Apr 2017, 12:27
Tsikkel: Yamaha R125
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas Savikivi »

Kui kogenud neiu(kes ise ka tsiklifänn) on taga siis on päris fun, muidugi 125-sega on see et ükskõik mis kaalus tagaolija on, kui ta astub maha siis avastad et rollerist on saanud mootorratas ning ega 4T 125 väga nokka ka muidu rebi :D Muideks mõlemad oleme suht pikad(ta on 191/2/3cm ning jalanumber on 45) aga ta ei kurda üldse, vastupidi, just naeratab iga kord rattalt maha tulles.

Kasutaja avatar

hei5
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Juul 2005, 12:57
Tsikkel: 3 olnud, unistustes järgmine..
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas hei5 »

Tere!
Tea kas siin võib arutleda teemal,et leida vabatahtlikku kes tahaks/viitsiks täiesti algajale hakata õpetama/näitama/seletama ja siis ka sõidutada naisterahvast mota tagaistmel? Nimet otsin null kogemusega tuttavale kogemustega sõitjat mootorrattaga,kellel oleks huvi eelnevat teha-tutvustada-sõitu teha..
Hea kui oleks madalam sõidumudel, kindlasti mitte sport bike. Zic-zaxi ei sooviks ta end tagaistmel kokku voltida :D Mõni kruiser tagumise seljatoega tunduks parim variant..Asukoht Harjumaa piires või nati +- km siia-sinna. Tnx
Ja nüüd hakkab siin kirveid lendama- andke tuld-start :D


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ehk siis otsid sõbrannale meest, kellel peab olema seljatoega kruiser? :D

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 708
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas daub »

hei5 kirjutas: 24 Juun 2020, 19:15

...

Kui oma kiiver olemas ja mõlemale sobivat aega satub, siis ma võin teha 1-2 sõitu. Hea lai sadul ja raske ratas (loe: mugav istuda ja tagaistuja kuigi kergesti meid kraavi kallutada ei suuda :lol: )

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas Maaks »

daub kirjutas: 25 Juun 2020, 08:42
hei5 kirjutas: 24 Juun 2020, 19:15

...

Kui oma kiiver olemas ja mõlemale sobivat aega satub, siis ma võin teha 1-2 sõitu. Hea lai sadul ja raske ratas (loe: mugav istuda ja tagaistuja kuigi kergesti meid kraavi kallutada ei suuda :lol: )

No ei ole siin teemas nii, et ütled "jah" ilma pilti küsimata :-)
Ja kui veel lugeda, et neiu zikzakiks kokku ei käi, siis minu arvates tegu ikka täieliku libakuulutusega - ehk ole ettevaatlik :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 708
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Bikerile seljakotiks olemine

Lugemata postitus Postitas daub »

Muig. Suht suva. Ega ma elukaaslast ei otsi. Kui inimene tahab teada mis tunne on saba peal sõita ja ajaliselt klapib, ega see tükki küljest ei võta. Olgu taat või memm.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”