O: sidesüsteem

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase ost. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid

Teema algataja
ViiesElement
Tsikkel: Suzuki GSX 600 F

O: sidesüsteem

Lugemata postitus Postitas ViiesElement » 30 Juul 2020, 14:37

Tere, üritan siin leida kiiremas korras sidesüsteemi, kuid üle saja euro välja ei tahaks käia, seega üritan mõnda kasutatud süsteemi leida. Kas kellelgi oleks pakkuda? Nädalavahetusel saaksin pea ükskõik, kuhu mandri-Eestis järele tulla. Mingeid muid kriteeriumeid ei ole, kui et võiks töötada ja täiesti tavalise kiivriga kasutada saaks.
Kust selliseid tasuks otsida? Soov.ee tulemusi ei andnud (või siis ei osanud ma õigete märksõnadega otsida).

Pezzi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: O: sidesüsteem

Lugemata postitus Postitas Pezzi » 30 Juul 2020, 16:51

Mul on kahele kasutajale mõeldud Cardo Scala Rider Multiset Q2. Asub Tallinnas, peab ainult kiivrite küljest maha võtma. Kas selline võiks teemaks olla? 5o122o2 Peeter.

Kasutaja avatar

võll
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas võll » 30 Juul 2020, 22:21

Mul on üle kaks hiina intercom seadet. Üks mikker vist aegajalt jupsib, kuna suurtel kiirustel ei tule aeg-ajalt ühel komplektil jutt päris selgelt läbi. Muidu toimib ja akud kestavad.

Komplekti eest 30.- näiteks.

Kasutaja avatar

Ain
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 75 korda

Lugemata postitus Postitas Ain » 30 Juul 2020, 22:53

ViiesElement kirjutas:
30 Juul 2020, 14:37

Tere, üritan siin leida kiiremas korras sidesüsteemi, kuid üle saja euro välja ei tahaks käia, seega üritan mõnda kasutatud süsteemi leida. Kas kellelgi oleks pakkuda? Nädalavahetusel saaksin pea ükskõik, kuhu mandri-Eestis järele tulla. Mingeid muid kriteeriumeid ei ole, kui et võiks töötada ja täiesti tavalise kiivriga kasutada saaks.
Kust selliseid tasuks otsida? Soov.ee tulemusi ei andnud (või siis ei osanud ma õigete märksõnadega otsida).

Kui midagi kasutatut ei leia ja hinnapiir ülespoole peaks liikuma siis on pakkuda uus Packtalk Bold JBL seade... 230€

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin Zümo660, GoPro Hero7 ja Packtalk Bold JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Bold JBL sideseadmed, lisad ja varuosad:
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Suletud

Mine “Ost”