Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (sügis 2020). Tule ka.

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige
Tänatud: 2 korda

Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (sügis 2020). Tule ka.

Lugemata postitus Postitas reinuvader » 13 Sept 2020, 22:53

Hey motokrossi rahvas-harrastajad!

Kuna eestikad said sellel nädalavahetusel lõpu siis on võib-ollab õpetaja ehk treeneri leidmine lihtsam siis mul on tekkinud plaan, et viia jälle läbi treeningpäev. Olen organiseerinud üle vabariigi aastate jooksul nii mõnegi treeningpäeva. Kes on käinud, need teavad, et päris tühja juttu ei aja... seega aidake kaasa mõelda - teeme ühe toreda-õpetliku päeva.

Olenevalt huviliste arvust selgusb, kas jagada päev kaheks nt hommikul üks grupp (ntx päris algajad) ja keskpäevastalates teine ( edasijõudnud). Ratta kubatuur võiks alata nt 85cm3 ... (ainult täiskasvanud - lastele teeks ikka täiseti eraldi). Alternatiivina teeme treeningu kõigiga koos, osalejate arvuks max 10. Ühele treenerile läheb suurem arv jamaks s.t. ei suuda kõiki jälgida ja tegeleda individuaalselt.

Raja valik ja treenerid:
Selle otsustab treener kellega kokkuleppele saame. Olen viimasel ajal koostööd teinud Hr. Mägiga aga ka Hr. Peeter Koval junioriga, vähesel määral ka Alar Leoki ja Hannesega "Motokrossipisikust". Kui kellelgi on mõni teine tipp välja pakkuda siis olen avatud ettepankutele.

Aeg aj koht:
oleme teinud nii nädala sees (viimati Väike-Maarias oli kolmapäevane treening ja meid oli harjutamas 8-10 meest) kui ka nädalavahetusel. Päeva alguseks võiks olla kell 10.00

Maksumus
jääb hetkel lahtiseks ja sõltub läbirääkimiste tulemustest ning huviliste arvust. Prognoosin, et kulu on kuni 40€ sõitja kohta. Söök-jook tuleb ise kaasa võtta.

Hetkel on huvilisi 3-4 koos (mul endal küll ratas hetkel puudub, kuna müüsin vana maha ja uuemat pole veel suutnud muretseda).

Mis kommuun arvab ja kes interneedust rohkem tunneb võib seda mõtet siin paremaks kohendada või ka lisaks kirjutada ehk plaani konkreetsemaks teha?

Rein/alias: Reinuvader

kaheksa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Krossitreeningut orgunnib Reinuvader (sügis 2020). Tule ka.

Lugemata postitus Postitas kaheksa » 14 Sept 2020, 18:45

Reinuvader, minu soe soovitus - õpi normaalselt kirjutama.

Hetkel ei ole lausetel algust/lõppu, tohutult pikad laused ja puudub struktuur.
Isegi kui teema pakuks huvi, siis kahjuks jube raske on lugeda ja mõne reaga huvi kaob.

Kasutaja avatar

bitter
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 59 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bitter » 15 Sept 2020, 08:16

On aru saada, et Rein ei ole ajakirjanik. Siiski mina lugesin ja sain kōigest aru. Pakun, et sul ei ole piisavalt huvi teema vastu.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas reinuvader » 15 Sept 2020, 09:39

Hey!
Jah tunnistan, et ma pole suuremat sorti kirjamees ja kooliski kirjandid olid mul üsna lahjad aga ma pakungi ju välja, et keegi, kes oskajam mu üleskutset kohendaks vb nii arvutile-kuulutusele nö "söödavamaks-loetavamaks" ja veel...kes oleks nii hea ju kustutaks mu mõne eelneva kirja,mis pole enam aktuaalne...ära. Ma ise ei osaka seda siin teha.

Aga jah, mõte teha üks treeningpäev susiseb mul peas juba tk aega siis...tuleb "loom" puurist välja lasta!

Edu!

Aa ja kellel oleks pakkuda igati sõidukorras krossikat al: 125cm3-250cm3 ja aastast nt 2008 ja edasi...olen pakkumistele avatud ning pakun vastu ka kohe kap-rem tulevat 2016a 85cm3 Yamahat ja veel....mul oleks lastele välja pakkuda 2/50cm3 KTM,i....üks igati võistlusseades 2014a ja teine pisut hooldust ja putitamist vajav pill. Need rattad tuleksid nö laenuks st ma ei müü neid vaid otsime ala populariseerimise jaoks lapsi, kellele anda võimalus proovida. Ja kui huvi kaob või kasvab rattast välja-üle(nagu võistluspilliga juhtus)....tuleb ratas klubisse tagasi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas reinuvader » 17 Sept 2020, 20:47

Hey huvilised!

Annan nats infot, et ma ei istu tühja ja otsin lahendusi ja alustasin läbirääkimisi treeneri osas hr: Indrek Mägi ja hr: Andero Lusbo-ga....mõlemad mehed vastasid, et on huvitatud treeningu korraldamisest! Nüüd tuleb leida kõigile sobiv aeg ja rada, kus seda teha.
Kas raja osas on ideid huvilistel?

will111
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 226 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 17 Sept 2020, 23:33

Kas sa põhja-eestis ka midagi sellist korraldad muidu vahel?

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas reinuvader » 18 Sept 2020, 08:48

Tere!

No arvatavasti tuleb treening kuskil kesk-eestis, seega nii lõuna kui põhja rahval oleks nii lihtsam liikuda. Minul ja treeneril pole suurt vahet, Eesti on väike ja rattad on all. Ja nt minu mäletamist mööda oli meil viimane sellina üritus Väike-Maarjas ja sealt oli rahvast nii Tallinnast-Sakust kui Pärnu-Valgamaalt jne.

Orjenteeruv maksumus treenerile 30eur+rada.Ja treeningu kestus u 3,5-4h...algusega nt kl:10.30 ja rataste kubatuur al:125cm3....

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas reinuvader » 18 Sept 2020, 21:33

Hey!

Treeneriga arutades paluksime arvestada, et osalejate arv max 10...ok +/- 2
Kas võime siia tekitada ka juba huviliste nimekirja?

Nt: Otepäält oleks 3-osalejat...

Keven
Tsikkel: Kawasaki KX450F
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Keven » 18 Sept 2020, 22:59

Oleksin ka huviline osalemast! Jälgin huviga teemat edasi

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas reinuvader » Eile, 10:09

Hey!

Nii vabandan,et infot pole andnud, sest tegelesin endale ratta leidmisega ja volaaaa, olemas.
Seega nüüd võtame nö "härjal sarvist" ja hetkel ongi nii, et hr: Lusbo ootab "meie" poolset huvi,et kus ja kes...kui palju siis osaleda tahaksid.Suhtlen temaga täna-homme ja annan teda tema mõtted!

Kas on tulnud juurde huvilisi?
Hetkel oleks nagu ...4

Vasta

Mine “Kross ja enduro”