Kas keegi pakub tsikli "ostuabi" teenust ... kontroll+transport


Teema algataja
ZuzLik
Postitusi: 15
Liitunud: 05 Mai 2013, 13:50
Tänatud: 1 kord

Re: Kas keegi pakub tsikli "ostuabi" teenust ... kontroll+transport

Lugemata postitus Postitas ZuzLik »

"mellpoiss" hakkaski kohe algusest peale lahmima:
"Mis asja mõte oleks?"
"Las sõidab sinuni"
"eeldad miskit garantiid?"

ja nüüd siis:
"Milleks tsikkel, kui pole aega isegi ostma minna?"

Ainult halvustavad kommentaarid, mille võiks omateada hoida. Minul kui teemaalgatajal pole neist mitte mingit kasu.

Aga võin siiski neile kronoloogiliselt vastata:
-Peamine mõte on enda aja kokkuhoid. Milleks raisata ära terve enda päev kui on olemas keegi kes seda teha tahab ja väikse tasugi teenib?
-Ma olen küll noor (30ndates), aga ma pole elusees näinud, et müüja peab ise müüdava eseme ostja juurde vedama. Kui just tegu pole tolmuimeja müügimehega vms.
-Nagu eelpool mainitud, ma ei eelda miskit garantiid. Ostueelne kontroll annab teada eseme hetkeolukorrast, mitte ei anna garantiid, et ese lähitulevikus ei lagune. Ma ei saa aru isegi kust selline arusaam.
-Tsikkel jääkski mulle niiöelda pühapäeva sõitudeks, aga see pole nüüd küll kellegi asi kui tihti ma ostetud eset tarbida tahan. See ei puutu ju üldse asjasse. See näitabki, et sa lahmid ju lihtsalt tühja. Näiteks: võibolla ei osta ma üldse seda tsiklit endale vaid tahan kellelegi kingitust teha.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”