Trans Euro Trail - TET


Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Posse »

Spoiler
villy kirjutas: 15 Okt 2020, 12:45
oil kirjutas: 14 Okt 2020, 22:53
Posse kirjutas: 14 Okt 2020, 21:53

Õhtust

Selline küsimus, et kui Osmandis muuta sihtkohta ( nt. Aegviidu) siis mismoodi saab panna ta jälgima just TET rada?
Seal on valik olemas küll, et jälgi rada aga millegipärast ei toimi.

Mul ka natuke jupsis see, aga aitas kui sama liigutust teha kaks korda. Ehk siis panna rada jälgima. Surfa veel seal valikutes, eri kohtades on valikuid peidus.

Et oleks lahe TET nt Osmandiga navigeerida teen mina nii.

  1. Et põhikaardil TET näha alati siis peamenüüst Configure Map all valin TET GPX faili(alati tirige uus fail kui sõitma lähete!)

image.png
image.png

Kui tahta nüüd navigeerida mööda TET koos juhistega ja vabalt valitud lõigu ulatuses, siis All Navigeerimise menüü "sinine/hall Nool paremale"

image.png
Siis Options
image.png
ja valid uuesti GPX tracki. Vajadusel kasuta kindlasti ka Reverse funktsiooni
image.png

Siis paned optionsi kinni ja saad valida nt kaardil su TET tripi algus ja lõpp-punkti(hea tankimisi arvestada sest kuvab ka lõigu distansi) ja lõpptulemus võiks olla selline ja saadki juhistega navigeerida.

See punane Pidevjoon on siis põhikaardil kuvatav GPX ja lilla teekond seal peal siis teise sammuna kirjeldatud valitud navigeerimisjuhised mööda GPX rada.

image.png

Väga hea õpetus ja kuni sinnamaani ma jõuangi aga millegipärast ikka juhendab mingit teist teed pidi.
Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”