Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3185
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 337 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

Spoiler
morse kirjutas: 11 Nov 2020, 23:55
ranel kirjutas: 08 Nov 2020, 19:32
Ain kirjutas: 08 Nov 2020, 18:00

aga kuidas see juhtmevaba laadimine ja päiksepaisteline suveilm toimis? Omal oli juhtmevaba laadimisega autos jama, et kuumenes ja hakkas mingeid erroreid peksma Samsungi S seeria. Lõpuks sai õhuresti ette pandud ja kondi jahe õhk hoidis elusana ja toimivana..

Täpselt sama jama kolme erineva proovitud mudeliga mootorrattal. Töötab vaid siis, kui oled pidevas liikumises.

Ma olen siin mobiiliteemas kirjutanud, et tellisin USAst Kyocera Duraforce Pro II telo ja Hondo Juiced juhtmevaba laadijaga hoidja.

Antud komplekt küll üle ei kuumene... Olen temaga igasugu asju teinud. Puusse ka sõitnud. Ikka töötab.

Muidugi jamamist on palju. Pool aega seadistad oma äppe. Kuna tegu pole igapäevase teloga, siis viimati sõitma minnes oleksin peaaegu PUK koodini välja jõudnud, sest olin PINi ära vahetanud...

Ühesõnaga, kui Garmin teeks paremaid seadmeid, siis ma kindlasti ostaks neid ja ei jampsiks teloga. Aga iseenesest ei saa öelda, et vastupidavat ja nullist sajani juhtmevabalt laadivat komplekti olemas ei oleks...

Eks nad reklaamivad ka end mil standardile vastavaks. Ei imesta üldse, et võib paremini toimida, kui odavamad vee ja kõige muu kindlad telefonid.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”