Garaazi kütmine ja soojustamine

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2276
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 249 korda
Tänatud: 611 korda

Re: Garaazi kütmine ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Maaks kirjutas: 11 Dets 2020, 15:29

voolulukulu (misiganes füüsikaline väärtus see siis on)

Ega raudselt ei oleks ju teistpidi nokkimiseks läinud, kui ma oleks füüsikaterminoloogiliselt korrektselt kirjutanud, et "töö on sama"?

Kui kellelegi protseduur segaseks jäi, siis ma torkasin umbes sellelaadse poisi liinile ja mõõtsin 24h jooksul tarbitud elektrit. Kuna radikal on veidi parem termostaat, siis kruttisin seda natuke siia-sinna, et tulemused oleks võrreldavad. Kokku vist kaks nädalat jaurasin sellega, mingi hetk tekkis juba hasart :)

Anoh, igatahes senikaua, kuni keegi mingile silmapaistvale rumalusele ei viita, mille kõrvaldamise järel võiks puhur ette rebida, olen radika-usku :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”