Garaazi kütmine ja soojustamine

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1338
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 100 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Garaazi kütmine ja soojustamine

Lugemata postitus Postitas Turist »

Mrtn5 kirjutas: 12 Dets 2020, 23:08

Siit arutelust paistab, et mõnede arvates on mõnda tüüpi elektriradikal COP suurem kui 1? selle peale tasuks vist patent ruttu võtta, kui juba pole tehtud :bsmile:

Kes ja kus (millises postituses) nii arvab? :shock:

Madlobster kirjutas: 12 Dets 2020, 22:33

Edit: A see ka veel, et ribisi ei lisata ahjule radikale mitte võimsuse suurendamiseks vaid pinna temperatuuri alandamiseks ülekande teguri suurendamise läbi ;)

Keskkütteradiaatorite näit. tüüp 10 ja 11 erinevusega oled kursis? 10 omab ainult veepaneeli, 11-l on lisaks ka 1 konvektiivküttepind (ribid). Katlast (või muust kütteallikast) tuleb mõlemale sama temperatuuriga vesi peale ja 11 annab seejuures suuremat võimsust. Ribid on sinna pandud suurema võimsuse saamiseks.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”