Telk motomatkaks

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1417
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Spoiler
Nozzu kirjutas: 02 Mär 2021, 09:53

Alternatiivse variandina märgin, et mina olen täielikult hammocki usku.
Fotol ripubki minu hammock, ei leidnud telefonist praegu paremat pilti.

hammock.jpg

Kasutan juba paar-kolm aastat Ticket to the Moon hammockit.
url]https://www.ticketothemoon.com/hammock/travel-hammock[/url]

Hammocki peale tõmban veel ühe nööri ja üle selle viskan telkmantli, mile nurgad kinnitan maha, nõnda et moodustuks vihma ja tuulekindel katus. Samas, RMK lõkkekohtades pole katust vajagi. Hammocki mahub riputama katuste alla mis seal laudu katavad.

Eile tellisin ka putukavõrgu ära. Nii, et sel suvel ei häiri ka putukad enam.
Ja võib-olla kunagi võtan ligi ka välise magamiskoti.

Eks hammockil ole telgi ees nii miinuseid kui plusse. Aga isegi kui seda fotot vaadata, siis...telki sellisele, kaldus jõekaldale, ei paiguta. Hammockis on aga väga sulnis nõnda hommikul ärgata. Ehk siis, minu hinnangul, pakub Hammock rohkem võimalusi campimiseks, kui telk. Ainsaks eelduseks on, et oleks seda kuhugi riputada.
Aga siingi aitab leidlikus. Näiteks olen maganud mingi järve kaldal, kus küll puid ei olnud aga olid võrkpallipostid. Üks ots võrkpalliposti külge, teine teadetetahvli külge ja oligi voodi valmis.

Täitsa huvipärast küsin. Sellises hammockis kondid kangeks ei jää? Mõtlen just selles suhtes, et olles ise pigem kõhuli ja külili magaja, tahaks ennast öö jooksul mitu korda keerata. Või saab täitsa rahulikult ainult tagumikule toetudes öö mööda veeta selles?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”