Saksamaalt uut mootorratast tooma.


eetarga
Postitusi: 795
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 86 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Ma ei usu, et ma pean midagi muutma.
Kuni siiamanini said tõsiselt vist ? kõik ? "mängijad" aru kuidas mängureeglid on ja tsiklimängud lõppetasid õnnega.

Paistab aga, et üks mängija ei tahtnud või ei suutnud mängureeglid aru saada - palun väga - ma ei käi enam kirikussest loengud pidama. Tema jaoks on kirik nüüd suletud, teised külalised ongi teretulnud ja mängureeglid on aus ja iga mängija saab sama reeglid.

Baasmaks sai nii kui nii juba varem fikseeritud - sest küsimused, aga mina tahan ainult väike tsikkel, saad sa seda odavam tuua ? - nendest olin tüdinud.
Kõik ülejäänud kulud selguvad nii kui nii telefoni teel.

N.B. kahjuks rockhell ei oska vist oma telefon ka edukas näppistada, saatis mulle lihtsalt emaili mille sihtmärk ja tahtmised jäid mulle arusaamatu. Lihtne kõne oleks võibolla kasulikum olnud - või leppi telefoni teel kokku, ja tule lihtsalt läbi (kui sa elad ainult 38 km eemale). Mina tavaliselt ei vasta ulatuslik emaili teel kui mul ei ole aeg - ja soovin - nagu siin tihti ka mainitud telefonikõned. Sest ma istun väga tihti tunnideviisi rooli taga, siis on aeg rääkida.

Ja nüüd - side out and over - minu poolt.

eetarga - Christoph - viis6202212

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”