Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Kasutaja avatar

rockhell
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Apr 2006, 20:24
Tsikkel: Honda africa twin 750
Asukoht: tartu
Tänanud: 18 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas rockhell »

Piipz kirjutas: 04 Mär 2021, 21:11

müüja sai raha enne kätte, kui eetarga tsiklile järgi läks? nagu põrsas kotis? pakun, et isegi, kui eetarga oleks rockhelli teavitanud, oleks ta ikka olnud sunnitud selle käraka sealt kaasa tooma. siin ei aitaks ükski lisateenus. ärge makske kunagi ette! praegu pada sõimab katelt natuke, ei võta ennast kummagi poolele. tsiteerides nukitsameest, üks on loll ja teine on laisk

Piipz, siinkohal olengi loll , tunnistan seda! Nimelt kuna ta koguaeg ju korrutab siin ja ka mulle, et tema teab kuidas asju ajada jne, siis tema mulle selle konto nr andiski, kuhu raha kanda ja et tema ajab ülejäänu ise korda.
Jätkuvalt korrutan, et ma ei aja mingit raha taga, olingi loll, sest uskusin pimesi juttu ja kuulutust. Seega panen kõikidele südamele, et selle lühikestes traksipükstes ja sulekaabuga tegelasega äri ajades olgem hoolikamad ja täpsustage asjad sada korda üle enne kui minu vea teete 😎.

ktm lc4, honda slr650, suzuki gs850, kawasaki vulcan 800, honda hornet 919, suzuki gsx600, Honda varadero 1000, honda vt1100, honda africa twin 750

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”