Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Spoiler
Martinez kirjutas: 04 Apr 2021, 21:16

Sai eile õhtul enne pimedat tehtud üks väike 100+km tiir valdavalt mööda kruusa. Paar mudasemat metsaväljaveo rada jäi ka ette ja päris mitmel korral sai võideldud, et püsti jääda või ratast püsti hoida.
Olen siin üle poole aasta hoidnud müügiportaalidel silma peal, et leida endale WR250R/WR450F ja selle nädalal (vist) tuli müüki 15' WR450F'i millel ka täna järel käisin.
20210404_184313.jpg
Eks näis palju nüüd Strom'iga kilomeetreid aastas juurde tuleb.
Eile õhtul hakkasid jebima jälle rutskasoendused. Mõtlesin, et võib-olla said pistikud pesuga vett ja peaks need üldse ära likvideerima ning juhtmed lihtsalt kokku jootma. Samas õhtul ära parkides näitas USB voltmeeter jälle 12,5V töötava mootoriga. Üleeile kui masina talvekorterist ära tõin olid näidud ok nii sõitu alustades kui koju jõudes ja ka rutskasoendused töötasid.
Eile ringile minnes oli näit 14.5V.
Peab selle asja ikka jälle ette võtma. Vaatama multimeetriga näitu otse akult kui USB oma ebamäärast näitab või siis kõik tarbijad tagant võtma ja siis monitoorima kuidagi. Jama asja tuvastada kui probleem ei ole püsiv. Aga eks näis millal sellega tegeleda saan. Arvatavasti läheb nüüd suurem rõhk WR'i peale.

Ma olen suht kindel, et su liimitud magnetid tulid lahti. Vaata enne multimeetriga otse aku pealt. Kuid viga tundub vägagi tuttav. Millega sa eelmine kord neid liimisid? Ikka JB Weldiga? kas pragudesse ka toppisid, et magnetid ei nihkuks? Mul on ratas näiteks sama asja pärast praegu laiali, kuid ma siiski ei hakanud kohe liimima, vaid tellisin uue rootori. Teise jätan tagavaraks, et kui uuesti juhtub, siis on liimitud variant juba olemas.
Väike "lootus" siiski on, et pole rootor, vaid harjad ise, need on õnneks tunduvalt odavamad (100€ ringis).

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”