O: Motorex Protect&Shine 645

Siia lähevad kõik asjad, mida keegi soovib müüa ära anda või saada. Piiranguid pole. Müü mida tahad.
Postitused kustuvad 60 päevaga ise.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Ära anda, müüa ja vahetada võib kõike mis pole rämps, kui soovid midagi saada, siis postita ka siia
  • Täpsed reeglid siin aga kasutage tervet mõistust ja asi toimib
  • Upitada ei tohi
  • Postituse ette lisa M: (müün), V: (vahetan) ÄA: (ära anda), O: (ostan) või Soovin:
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia
Kasutaja avatar

Teema algataja
pritz
Tsikkel: k12R

O: Motorex Protect&Shine 645

Lugemata postitus Postitas pritz » 13 Apr 2021, 19:47

Terv,

Olen nõutu. Nimelt kasutasin oma eelmise tsikli puhul sellist vahendit nagu Motorex Protect & Shine 645. Pole ma paremat asja kohanud. Üdini rahul.
Mis siis mureks? Nimelt võeti toode müügist maha (maksis ca 13.-€ ) ja asendati 3 eraldi motorexi tootega, mis ei pidanud kohe kuidagi sama asja välja andma.

Ja nimelt siit üleskutse. Äkki kellelgi vedeleb seda vahendit, või poolikut purki? Olen hea meelega mõned soetamas. Ilmselt kõik sellest nii vaimustuses pole kui mina, aga noh, aidake kaassõitjat :)

Pilt

Tänud!

"He who shall be last, shall be sideways and smiling"

Sülearvutid maaletooja hinnaga! priidik@notebooks.ee Küsi julgelt! Vaata http://www.notebooks.ee

sdr1290
Tänatud: 4 korda

Re: O: Motorex Protect&Shine 645

Lugemata postitus Postitas sdr1290 » 13 Apr 2021, 20:23

Tere!

Olen ka ise seda toodet aastaid tsiklite talviseks konserveerimiseks kasutanud ja antud toodet enam tõesti saada ei ole - aga hea uudis on, et selle asemel on väljas uus analoogne toode:
https://www.motorex.com/en-us/moto-line ... ect-spray/

Motorexi tooteid võib küsida näiteks Fixus'est ja loodetavasti on see toode veel saadaval... :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
pritz
Tsikkel: k12R

Lugemata postitus Postitas pritz » 13 Apr 2021, 20:26

Ja kuidas see toimetab? Pidi olema kehvema katvuse/kestvuse ja omadustega.

"He who shall be last, shall be sideways and smiling"

Sülearvutid maaletooja hinnaga! priidik@notebooks.ee Küsi julgelt! Vaata http://www.notebooks.ee

sdr1290
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas sdr1290 » 13 Apr 2021, 20:54

Päris sellist võrdlust ei ole teinud ja olen seda uut toodet ka vähe kasutanud, kuna vana on veel tilk alles :wink: - võib-olla on nõksa vähem õlisem, kui vana toode oli, aga usun, et sellele vaatamata toimib kenasti..

Aga isiklikult olen viimasel ajal läinud enamiku tsikli detailide puhul üle sellisele Bel-Ray tootele, mis ei jäta üldse mingit õlist kihti :

Silicone_Detailer__Protectant_400mL_Front_ml.jpg
Kasutaja avatar

xpr
Tsikkel: Aprilia Tuono 1000
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas xpr » 13 Apr 2021, 21:59

Vasta

Mine “Kirbuturg”