Camel Pack - seljakott/joogikott

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 1350 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 29 Jaan 2021, 08:44

Jesper kirjutas:
28 Jaan 2021, 21:26
urmas66 kirjutas:
28 Jaan 2021, 20:49

Süstaga kasutamiseks ei sobi

Sellest aru saamiseks, et motofoorumis olev postitus räägib vaikimisi siiski mootorrattast, mitte süstadest, veoautodest ja tuumaallveelaevadest, ei pea vast olema semiootikateaduste kandidaat. Isegi, kui seda eraldi ära mainitud ei ole.

Küsimus oli just süstal(kayak on eesti keeles süst) kasutamise kohta ;)

Postitas stev666 » K Jaan 27, 2021 11:46

Oskab keegi viidata joogikotile mis on niiöelda lühike..istuks rohkem ülaseljal..,et kasutada kajakil..selg toetub vastu seljatuge..

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 201 korda
Tänatud: 403 korda

Lugemata postitus Postitas Jesper » 29 Jaan 2021, 09:53

Jah, ja see küsimus sai ju enne ammendava vastuse ning jutt läks normaalteemal edasi, mis ma nüüd ei tohi aegade lõpuni tsiklitest sõna võtta, kuna keegi korra küsis offtopicut?

Mingist krdi teleturu saunavihast kõlbab viis lehekülge jurada, a motovarustuse mainimise eest tuleb urgitsema kukkuda, nice.

Kasutaja avatar

villy
Tsikkel: KTM 690, GSX650F
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 69 korda

Lugemata postitus Postitas villy » 29 Jaan 2021, 10:46

Tegelt see sügavkülmas hoidmise idee kõlab ka hästi...

Kasutaja avatar

Jesper

Lugemata postitus Postitas Jesper » 29 Jaan 2021, 11:05

Mul kadus vooliku elastsus ära selle peale, see nüüd oli küll odav kott ja kõige vanem mis majapidamises on, niiet 100% ei saa külma süüdistada, vbl sai lihtsalt aeg otsa, aga noh jah. Õnneks viimasel ajal liigub kõikvõimalikke desovahendeid märksa rohkem kui vanasti :D Ja vbl töötaks ka Värskaga täitmine, mõttestatud katset pole teinud, aga suvel unustasin ühe pooltäis koti mitmeks nädalaks autosse ja pärast oli see ikka veel täitsa joodav.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 29 Jaan 2021, 17:39

Jesper kirjutas:
29 Jaan 2021, 11:05

Mul kadus vooliku elastsus ära selle peale, see nüüd oli küll odav kott ja kõige vanem mis majapidamises on, niiet 100% ei saa külma süüdistada, vbl sai lihtsalt aeg otsa, aga noh jah. Õnneks viimasel ajal liigub kõikvõimalikke desovahendeid märksa rohkem kui vanasti :D Ja vbl töötaks ka Värskaga täitmine, mõttestatud katset pole teinud, aga suvel unustasin ühe pooltäis koti mitmeks nädalaks autosse ja pärast oli see ikka veel täitsa joodav.

Ei oska öelda,kas joogikoti puhul toimiks, aga ma kasutasin kohvimasina katlakivi eemaldit ühe plastikust joogipudeli puhastamiseks ja sai puhtaks, nagu uueks kohe. Lihtsalt valasin masina puhastuse järel sealt väljunud kuuma lahuse sinna pudelisse ja peale natukest seismist oligi puhas. Avastasin selle nii, et nõu mille panin kohvitila alla, sai selle lahusega puhtaks justkui isenesest. Aga proovida ju võib ka koti ja voolikuga. Masinates ka ju plastvoolikud sees

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Tsikkel: Neegrikaksik
Tänanud: 52 korda
Tänatud: 29 korda

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja » 29 Jaan 2021, 19:36

Kui nüüd OT eest peksa ei anta, keeran siia ühe kahvli (fork) või siis lähen veel sammu kaugemale:
Pole siiani veel päris lõpuni aru saanud, kas see kohvimasina peal töötab aga selle ca. 10 jevreise piimhappelahuse asemel kasutan just nimelt kohvimasina perioodiliseks läbiloputamiseks ise tunde järgi segatud sidrunhappe lahust. Naised saunas ütlesid, et toimib ja mulle tundub ka nii... muidugi masin on ka piisavas hinnaklassis, et kuni õnneliku lõpuni proovida ja pärast lahkamist otsustada, kas sannanaistel oli õigus või mitte. Eks oma joomapõite pesemisel saaks kiiremini selgust aga ma olen selline kaameli tüüpi inime, et selle korra 6 tunni jooksul jõuan ikka haarata janu kustutamiseks paagikotist pudeli.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Kasutaja avatar

Jesper

Lugemata postitus Postitas Jesper » 29 Jaan 2021, 21:00

Noh, camelbagide puhul see laga ei ole mitte katlakivi, vaid mingi biomass, mis vaikselt nurkadesse koguneb ja sobival hetkel õitsele puhkeb. Minu nr1 taktika on üldse see, et täidan kotti ainult pudeliveest, hipsterisüda jääb küll natuke pakitsema, aga töötab, pudelisse seda ollust ei panda... samas ilmselt iga toiduvalmistamisseadmete jaoks heaks kiidetud puhastusvahend ilmselt töötab, olgu ta hape, alus või sool.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 29 Jaan 2021, 21:39

Jesper kirjutas:
29 Jaan 2021, 21:00

Noh, camelbagide puhul see laga ei ole mitte katlakivi, vaid mingi biomass, mis vaikselt nurkadesse koguneb ja sobival hetkel õitsele puhkeb. Minu nr1 taktika on üldse see, et täidan kotti ainult pudeliveest, hipsterisüda jääb küll natuke pakitsema, aga töötab, pudelisse seda ollust ei panda... samas ilmselt iga toiduvalmistamisseadmete jaoks heaks kiidetud puhastusvahend ilmselt töötab, olgu ta hape, alus või sool.

No mul oli see pudel ka seest toidujääkide ehk puuvilja mahlast ja smuutist pruunikaks vedanud. Katlakivi seal polnud, aga puhtaks ta läks. Pudeliharjaga Fairiga pesemine ei aidanud, aga see aitas.

ML-Transport AS

Prets
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 25 korda

Lugemata postitus Postitas Prets » 08 Juun 2021, 10:15

Välismaises meedias räägitakse, et need tabletid, mida kasutatakse klaasis vees, et hambaproteese puhastada, töötavat ka jube hästi ja olevat vaat, et kõige odavamad ja ei jäta halba maiku.

Muidu USWE ja Kriega laadsete kottide kohta oskan nüüdseks öelda, et tõesti töötab, ei liigu seljas, kaal pole üldse õlgadel vaid rinnale toetub ja seega saab ka metsa väga vabalt seljakotiga sõita. Kõik peaks neil olema joogikoti valmidusega ka, kui mitte juba kott kaasas pole. Endal R20.

(togi)
Vasta

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”