O: Klassikaline/naked ratas pikemale kasvule

Soovid tsiklit aga ei leidnud kuulutuste hulgast ühtegi sobivat? Küsi siin!

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Kuulutus peab vastama reeglitele
  • Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, kuulutust saad "tõsta" vastavalt reeglitele 21 päeva pärast
  • Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

Teema algataja
lauri_l

O: Klassikaline/naked ratas pikemale kasvule

Lugemata postitus Postitas lauri_l » 21 Juul 2021, 21:50

Tere

Oleks huvi kaherattalise maailma astuda kuid puudub igasugune teadmine ratastele, millega saaks ka pikema kasvuga sõitja ringi sõita. Ise olen ca 197 cm pikk. Esimeseks rattaks olen arvestanud ca 3500€, ehk leidub mõni teadja, kellel oleks miskit pakkuda :)

Kasutaja avatar

Krl
Tsikkel: Welcome to the darkside
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 151 korda

Re: O: Klassikaline/naked ratas pikemale kasvule

Lugemata postitus Postitas Krl » 22 Juul 2021, 08:40

Usun, et sõita saab enamusega. Tonnised reeglina natuke suuremad, kui 600sed.
Sellise pikkuse juures jääb asi veider välja nägema niikuinii, aga põlved päris vastu lenksu käima ei peaks hakkama.

Kasutaja avatar

cossie
Tsikkel: B-12T
Tänanud: 96 korda
Tänatud: 58 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cossie » 22 Juul 2021, 11:22

Ma 190 kasvuga tunnen ennast selle peal küll mugavalt. Esimeseks rattaks väga sobiv Ja jääb raha ülegi :D

https://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=93&t=110851

Pilt M: banditi bellypan, Gsxr 1100 gondlid ja muu kola. https://www.facebook.com/M3G-182376025137021/

Riga 13 -> Voshod 3m -> GPX 600R naked -> GSX-R 1100 naked/fighter -> GSF 1216 Turbo + Voshod 3M

Kasutaja avatar

Eiffel
Tsikkel: XJ6N

Lugemata postitus Postitas Eiffel » 22 Juul 2021, 11:34

Endal pikkust jagatud 198cm. Endale sai esimeseks Yamaha XJ6-n (2012). Erinevalt 650/900 Kawasakidest ja Hondast jäid peal istudes põlved kenasti paagi toetama, mitte üle paagi serva. Hea kerge ratas, näeb ilus välja ja mahub peale. Rahanumber muidugi võib kõikuda ostul veidi ülespoole.

Pigem käi poodides, istu peale, vaata mis tunne on. See mis visuaali pealt silma särama paneb ei pruugi sama teha kui peal istud. Omast kogemusest, et see Kawasaki Z900RS (klassikaline) on silmale no mine metsa kui ilus vaadata, aga istusin peale ning sai kohe selgeks, et seda ilu saab minusugune kahjuks ainult kõrvalvaatajana nautida.

Istu, proovi, katseta. Ei peagi kohe sõitma, piisab kui jalad peekidele, käed lenksule. Vaata kuhu põlved jäävad, kas saad korralikult kinni hoida jne. Kuidas istme asend jms (mõnel rattal imelik kalle, niiet ei saa ennast taha poole istuma panna kuigi väga tahaks).

Edu ja jaksu katsetamisel.

maatriks
Tsikkel: '05 Kawasaki Z750S

Lugemata postitus Postitas maatriks » 23 Juul 2021, 00:28

Nagu eelpool kirjutanu juba mainis, siis põhiline ongi vaadata, et jalgadega rattast kinni saaksid hoida. Ma ise tegin selle vea Z750S ostes, paagi vastas istudes on põlved juba gondli kõrval ja paagist kinni hoida ei saa õigesti, aga ei osanud seda toona kohe märgata, oli vaja sõitma hakata 8) . Sama lugu on venna F650GS-ga. Polegi ausaltöelda veel leidnud ratast, kus seda probleemi poleks :?

Kasutaja avatar

Eiffel
Tsikkel: XJ6N

Lugemata postitus Postitas Eiffel » 23 Juul 2021, 10:47

Mul küll oma ratta müümise mõtet pole, aga kui Tallinna piires tekib huvi peale istuda ja vaadata kuidas XJ6-l jalaruumiga on, siis seda saab ikka.

Vasta

Mine “Ostan ja vahetan, ootan pakkumisi”