Europark Ühisteenused

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3122
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 580 korda

Re: Europark Ühisteenused

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lisaks leidub platse, mille ees on kopkat nuruv sildike, kuid ala kontrollitavate hulka ei kuulu. Sain teada, ühelt asjaga kursis olevalt tegelaselt, kes ütles, et silt on aga maksma ei pea. Piisavalt tihedalt ja pikalt parkinud seal aga kollast paberit minigripis pole antud. Seega tundnub jutt õige olevat.

Aga 99,9% inimesi seda ei tea ja maksavad igapäev seal tühja. Mis seis maalapi omandiga tegelikult on ning, kelle karvased näpud seal rohkem või vähem moosiga kokku saavad, mina öelda ei oska. Seepärast ei hakka asukohta ka kirjutama. Lihtsalt seepärast mainin, et ega need tolmuste, auklike ja poriste platside pealt rasvuvad nisanäpud "invaliididest" ja saririkkujatest väga erineval (eetika) pulgal ei istu. Ehk kui nad aegajalt kohtus karvupidi koos käivad siis ega suurt kummalegi poolele kaasa elama ei hakka. Ükskõiksust lisab veel asjaolu, et ise pean parkimise eest maksma vaevalt mõned korrad kuus.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”