Kuidas tegeletakse jäämäe veealuse osaga ehk CO2 reostus?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3122
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 580 korda

Re: Kuidas tegeletakse jäämäe veealuse osaga ehk CO2 reostus?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

no üsna selge on see, et see "dinode põletamine" ükskord läbi saab. (Meie elueal mitte, seega hirmsat muret ei pea tundma)
Lühikse eluea ja uudisimu tõttu (mis edasi saab) ma sellele väga vastu ei kaklegi.

Ega ses mõttes olemasolevad mootorid nii pea ära ei kao ju. Aga no midagi uut selles vallas pole juba ammu tulnud. Mõnusalt müdisev kaheksa pajaga kuue liitrine on ajalugu. puhuritega peeneks aetud liitrised ei paku ei sõidu ega silmarõõmu.

Elektri dünaamika aga on ikka täiesti teisest puust asi.
Eks ta nii läheb nagunii, tahame või mitte. Kunagi vaatas eesliajaja auruga rattakeerutajaid ka põlastavalt :)
See, kas juhtme otsa pistetavad sõiduriistad aga ka tegelikult lolo ja pepe päeva päästavad on aga juba järgmise saate teema :)
Suurlinnade "juhtme otsa" saamine nii müra kui õhusaaste tõttu on muutunud suht hädavajalikuks juba.

Eks nende "poolade" asemele tehakse ka igapäev midagi. Tuul ja päike on igapäev nähtav. Aga lisanduvad laineenergiajaamad, uut tüüpi tuumakad ja ega päikse looiminegi pole võimatu ülesande hulka tõstetud. Pisikesed kollased mehikesed teevad igapäev rasket tööd, et lõputut puhast energiat tootev päikseke ka maapeal särama hakkaks.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”