Mootorratta maks (automaks) Soomes?


Tarms
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Okt 2016, 21:48
Tsikkel: Honda Varadero XL 1000

Re: Mootorratta maks (automaks) Soomes?

Lugemata postitus Postitas Tarms »

On kaks võimalust motika kindlustusele. Kui sõidad aastas 5kuud või vähem,siis soovitatakse hooajalist kindlustust. Kindlustus tehakse ikkagi terve aasta peale,aga maksad ainult nende kuude eest,kui sõidad.Kui lõpetad hooaja,peatad kasutamise ja kevadel pead jälle uuesti kasutusele võtma Traficomis. Ka uuesti kasutusele võtmine maksab. Autode puhul on see 5€,motikal ei tea. Ifis näiteks,kui sõidan 5 kuud,maksan 307€,kui 3 kuud,siis 184€.
Teine võimalus on kogu aasta kindlustus. Seda varianti soovitatakse,kui sõidad aastas 7 kuud või rohkem(naabrimees kimab aastaringi).Siis ei pea vahepeal kasutuselt maha võtmisega jändama.Sellisel juhul ongi aastamaks protensuaalselt põhiliste kasutuskuude vahel jaotatud.Võid ju talveks arvelt maha võtta,aga rahalist võittu ei ole.Nendest protsentidest kirjutasin eespool. Ifis aastaringne 422€.
Endal kindlustus POP vakuutusest. Seal aastaringne 350€. Rattaks Honda Varadero 1000m3 ja 2012.a. Need hinnad siin ainult liikluskindlustus. Osakaskost tuleb 70€ lisaks.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”