Järjekordne teema parkimistrahvide kohta (aga mis siis, tore on ikka)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2436
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Järjekordne teema parkimistrahvide kohta (aga mis siis, tore on ikka)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Jesper kirjutas: 10 Jaan 2022, 10:43
A pärast paluks mitte ka halada, et "miks kõik välismaalt tellivad, ma olen ju nii tubli poepidaja" jms standardving, mis aegajalt ka siit foorumist läbi käinud on.
Lõviosas on poed ainult rentnikud ja nemad ei otsusta parkimistingimusi. Võivad küll oma arvamust avaldada ja omanikule ettepaneku teha. Teisalt on siis jälle platsis tegelased, kes nahka lasevad ja kasutavadki parklat milleks iganes, mitte aga seal asuva kaupluse külastamiseks. Siis on jällegi kliendil mure/ving miks pole parkimine korraldatud ning poekülastamine on ilmvõimatu. Tellin netist, poepidaja ise süüdi!
Ühesõnaga on alati süüdi keegi teine, mitte mina ise. Minu õigus on teha mida iganes ja lisaks viriseda.

Huvitav kui kauplus kasutaks sellist teenust nagu lux hotellid ja restod, sõidad ukse ette ja keegi viib su auto parklasse. Poekompsudega lahkudes tuuakse auto jälle ilusti ukse ette. Kas siis oleks saamatud poekülastajad ja oskamatud parkijad rahul? :roll:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”