Sõidueksami sooritamine?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

► Näita Spoilerit
Mul oli midagi sarnast, load olid jäänud aegade jooksul bürokraatia hammasrataste vahele.
Tallinnas on täiesti OK, ma ei tea, millisest õudusest räägitakse. Varasemalt oli eksamineerijate lemmikteemadeks mingid Nõmme peidetud tänavad mis algavad prügikasti ja põõsa vahelt ja Õismäe teekattemärgiseta ringteed, viimased on tänaseks korralikult märgistatud ja joonitud. No ja Pärnu maanteel Kanama ristist alla keerates on ka võimalik möödaminnes läbi kukkuda, sest seal puudub kiirendusrada.
Mul oli kokku 3 asja, mille me eksamineeerijaga läbi arutasime. Kui ta vestluse alguses pidas võimalikuks veaks siis lõpetuseks nentis, et mul oli õigus. Näiteks kaotasin ühel rismikul eksamineerija ära - mina sain üle aga tema mitte. Ühel rismikul tuli esimesest reast teise sõiduki varjust auto, mida mina tsikli sadulast nägin aga tema jaoks ilmus ootamatult. Aga järjekorrad on pikad ja paremaks pole läinud, sest jätkuvalt on eksmineerijate põud ja need sõidavad mööda Eestit ringi. Kui platsi ära teed siis oled omadega sisulisel mäel, sest tänavasõit on lihtne.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”