Triumphi tulevik on elektriline

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8384
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 319 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Re: Triumphi tulevik on elektriline

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ain kirjutas: 15 Veebr 2022, 22:03
ElectroMoto kirjutas: 15 Veebr 2022, 21:59
Ma arvan ka, et me tavainimesed võiksime kõik ikkagi edasi pinna nafta põletamisega nii kaua kuniks seda vähegi jätkub ja need teadlased võiks siis vaikselt omaette korralikult ikka välja tööta kõik tehnoloogiad ja enne üldse mitte meid tüütama tulla nendega, kui neil 100% veatult toimiv ja 110% loodussõbralik lahendus olemas on. Ma ei saa aru, miks meie peame olema selle progressi katsejänesed. Endast lugupidavad sõidukite tootjad võiks ka maha rahuneda ja tegelt ka - tooge diislid tagasi! Just siis kui need hakkasid ilusti roheliseks ja siniseks muutuma, siis tõmmati kriips peale.. :wack:
Mine võta nv. renti Taycan ja vaatame mis juttu Sa peale seda räägid. Elekter on äge!
MInd häirib elektri juures, et see on hingetu. Kui ma oma mootorratta käima panen, siis minu jaoks ärkab ta nagu ellu, ma kuulan seda mootori häält, kuidas see soojeneb ja on valmis sõitma minema. Elektriga lhtsalt vajutad nuppu ja sõidad. Midagi jääb puudu.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”