Triumphi tulevik on elektriline


701
Toetajaliige
Postitusi: 458
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 129 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Triumphi tulevik on elektriline

Lugemata postitus Postitas 701 »

will111 kirjutas: 15 Veebr 2022, 23:18
Akudes muteada ei ole otseselt midagi remontida, kui tõepoolest peaks mingi hulk elemente enneaegselt täitsa hukka minema siis need saab kas välja vahetada...või väheke kõvema reputatsiooniga masina puhul ilmselt vahetatakse sul lihtsalt välja terve aku garantii korras. Ei näe küll ühtegi head põhjust miks peaks minema aku "remondiga" kuid, kui just ei ole tegu mingi tahtliku ja teadliku vägikaikaveoga tootja või mõne asjaosalise poolt.
Jah põhineb isiklikel kogemustel. Kogu see särtsundus ongi nii innovaatiline, et kui sealt juhtub sinine suits välja tulema siis on ikka hulka tarku mehi ja riistu vaja, et pill jälle liikuma saada. Aega läheb. Akut ei saa iga postiga saata. See on kallis, keegi ei taha vastutust võtta. Tootja targad mehed peavad asja uurima. Siis saadetakse uus või vana remonditud jne.. Siis jebitakse mingite äppidega üle neti. Kõik peaks nagu toimima aga ei toimi, vähemalt mitte esimesel korral. Ühe sõnaga peab olema usku ja tahtmist sellega tegeleda. Sinul tundub tahtmist olema, minul mitte. Kui keegi tasuta särtsukat pakuks, siis ilmselt võtaks, lihtsalt mänguasjaks ja proovimiseks. Raha ma selle eest maksma poleks nõus. Seda ma tahtsingi öelda.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”