Triumphi tulevik on elektriline

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Triumphi tulevik on elektriline

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

No ma ei tea, kas see katastroofiliselt siin kõlanud on. Aga eks ühel päeval ikka seadusandja usutavasti leiab, et igasugune sisepõlemismootor on saatanast. Elame näeme. Inimkond pole senimaani suutnud veel kordagi eriti arukalt käituda ja ma ei usu, et käesolev juhtum oleks erand.

Minu kristallkuul on küll tiba tuksis ja ja ei näita tulevikku nii nagu tahaks aga kui ma teelehtede pealt vaatan siis mullle tundub, et elektrisõidukitest saaab ka mööduv nähtus ajaloos. Ma ütleks, et neid, kes veel alles mähkmetes või veel sündinud pole tabab palju raskem saatus. Minu eluajal seda ei õnneks ilmselt ei juhtu aga kui meil on tänvavad täis isejuhtivaid autosid ja inimjuhid on vähemusse jäänud siis ilmselt avastab seadusandja statsitikat uurides, et inimjuhid on ikka häbiväärselt ohtlikud. Sedavõrd, et neid rooli või lenksu küll lubada ei tohi. Vot siis on küll kogu õnn õue pealt korraga läinud.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Uudiseid ja teateid kogu maailmast”