KTM 1290 SAR 2020 asfaldi rehv.

Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 671
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 203 korda
Kontakt:

Re: KTM 1290 SAR 2020 asfaldi rehv.

Lugemata postitus Postitas randel »

Võin ka omalt poolt kinnitada, et Anakee Wild on üks karvasemaid rehve, mis selle ratta alla panna ja sellega võiks pigem Eestis motoorienteerumise kruusaklassis osaleda sellise rattaga kui soovitada seda asfaldiretkeks Euroopasse. Olen ise seda Twini all kasutanud ja tõesti, 5-6000km on segakasutuses üsnagi piiriks, see-eest on tal hea pidamine asfaldil, mis loomulikult tingibki kiire kulumise.
Mina valiks Euroopasse minekuks rehvi, mille nimes “Tour”, “Road” vmt ja välistaks pigem nimed “Wild”, “Trail”, “Sport” ja muud sellised mittematkalisele tarbimisele viitavad nimetused. Metzeler Tourance, Continental TKC70 (mitte 80!) on kindlasti piisavalt pikaealised valikud. Kui peale reisi rehve veel piisavalt alles on, siis saab need ju alati garaaži panna järgmist Euroopa reisi ootama. Nagu öeldud, siis asfaldimatk ei esita liiga kõrgeid nõudeid ja ma laseks pigem rahakotil otsustada, täiesti alt minna on ikka pigem keeruline antud juhul.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”