Soovitage metsa-kruusaõiduks saapaid


Prets
Postitusi: 688
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Soovitage metsa-kruusaõiduks saapaid

Lugemata postitus Postitas Prets »

► Näita Spoilerit
Tech 8 su antud lingil pole. Läbi müüdud.
Tech 7 on ainult tavaline krossiversioon ja seda numbrid 43, 44,5, 45,5, 48 ja 49. Ei ole just levinuimad numbrid ja neidki ainult 1-2 poes üle Soome. Pole ka saabas, millest juttu oli. Endurotallaga versioon on kallim.
Toucanit antud lingil ei ole. Läbi müüdud.
Sidide kohta ma mainisin, et Adventure on tõesti odavam. Muud kõik siintoodud on Crossfire 2, mitte Crossfire 3. Tegu on täiesti eri saabastega eri hinnaklassis.
Ja Tech 10 on üksainus paar suurus 11.

Nende hindadega neid saapaid ei ole ja see on ka mustvalgelt su enda linkidel kirjas.

Ja no sorri, mina nii suurt kulutust ei ole valmis tegema ise kohapeal saabast jalga proovimata. Numbrid on liialt erinevad ja seega ma ka kodumaistest hindadest räägin. Kuskil USAs või Hiinas või Lapimaal võib ju saabas ka odavam olla, aga mis sellest kasu on?
► Näita Spoilerit
Ma olen oma naha peal järgi ju proovinud selle. Üks varvas on kõver, küünarnukkidel armid ja pidin kuu aega haiglavahet lakkuma, pehmete saabastega pea iga teise sõiduga (tõsi küll, sel ajal veel totaalse algajana) kuidagi kuskilt väga haiget jalgadele teinud. Normaalsete saabastega on paar freak accidenti ainult olnud (jalalaba pealsele kukkus jalaraud peale kohale, kus pole väga kaitset) aga väga mitu väga valusat asja ka ära hoidnud. Oksi kümneid murdnud saapa vastu ilma, et omal midagi juhtunud oleks. Ainus, kes siin oletab ja oleksitab on sa ise.
(togi)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”