Millist kindlustust kasutada välismaal motomatkamisel?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Millist kindlustust kasutada välismaal motomatkamisel?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas: 11 Mai 2022, 17:40
Fox kirjutas: 11 Mai 2022, 14:39
Saan aru, et üks S tähega selts on kindel NO GO?
Miks me ei võiks neid seltse, mis meile mingil põhjusel ei meeldi täie sõnaga välja öelda. Niikaua, kui sa ütled, "mulle ei meeldi" või "mul/sõbral/naisel/koeral/meriseal on halvad kogemused" on kõik hästi. Ei ole mõsitlik öedla, et üks või teine selts on vilets. See nõuab tõestust.
Et mis see S tähega selts siis on mis paljudele millegipärast ei meeldi?
Minu postitus vist kästi teil ju maha võtta kus ma seda nimetasin oma arvamusega? Mulle keegi tegi isegi privas vist teate selle kohta. Aga kuna asja ennast ei lahka, siis mina elus sees ei kasuta enam Seesami teenuseid. PZU-ga on ka kehvad kogemused just liikluses kannatanuna olles ehk kahjukäsitlus üritab igal võimalusel ära teha, mitte oma kliendi kokkukeeratut ära klaarida. Kasko puhul on IF ja ERGO väga hästi minu asjadega ahakkama saanud ja oskan ainult kiita. IF on reisikindlustusega aidanud ja oli väga super asjaajamine (haiglaarvega rootsis oli tegu).
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”