Rääkige robotniidukitest. Jagage kogemusi.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 408 korda
Tänatud: 450 korda

Re: Rääkige robotniidukitest. Jagage kogemusi.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lembit kirjutas: 03 Mai 2022, 17:35 Kas täna on Eestis ka saada robotit, mis liiguks ringi mingi korrapärasusega, mitte nagu molekul juhuslikku trajektoori mööda? Kui jah, sii smis mudelitel sellised võimalused?
Ma kahtlustan et väikeste niidukite puhul pole see rentaabel
Elik korrapäraselt niites tuleb sõita üli täpselt varem sõidetud raja kõrval väga väikese ülekattega. Suurem ülekate raiskab niigi väikest laiust ja teistpidi on oht, et jääb triip sisse.

Seega ma ei usu, et sul on vaja seda, mida sa ise arvad endal vaja olevat :bsmile:

Kuulamine nõuab pingutust, paljast kuulmisest pole midagi kasu. Part kuuleb ka.
Ühiskonnas tuleb ikka aidata kõige viletsamaid, et nad võimalikult palju suudaks paljuneda!
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Jazzyl
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Super teema. Kulub endale ka ära ja sai palju head infot!
Sarnane teema võiks olla ka aknapesurobotite kohta. Kindlasti kellegil kodus on ja askeldab.. :roll:
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: -
Tänanud: 143 korda
Tänatud: 292 korda

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Lembit kirjutas: 03 Mai 2022, 17:35 Kas täna on Eestis ka saada robotit, mis liiguks ringi mingi korrapärasusega, mitte nagu molekul juhuslikku trajektoori mööda? Kui jah, sii smis mudelitel sellised võimalused?
Asja mõte ongi, et liigub korrapäratult ehk ei lõika koguaeg ühes suunas rohulible. Nii on lõikus lõpuks ühtlasem.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 294 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kui mul on aed mitme murulapiga ja nende vahele jäävad uunikivist teed, siis kas see teeb niidukile paha, kui ta vahepeal peab nendest üle sõitma? Idee järgi peaks tera lihtsalt tühja käima ju?
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Toeta Biker.ee foorumit, KLÕPSA SIIA
Kasutaja avatar

bitter
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 81 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bitter »

Vabalt võib üle kivisillutise sõita. Mul sõidabki. Sillutise alla/vahele on vaid ebamugav piirdetraati vedada ja niiduki rattad sillutisel ka kolisevad, võrreldes muruga. Muud midagi.

Kristjan...
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Tänanud: 40 korda

Lugemata postitus Postitas Kristjan... »

Piipz kirjutas: 11 Mai 2022, 10:13 Kui mul on aed mitme murulapiga ja nende vahele jäävad uunikivist teed, siis kas see teeb niidukile paha, kui ta vahepeal peab nendest üle sõitma? Idee järgi peaks tera lihtsalt tühja käima ju?
Ei tee jah midagi, mul kodus ca 5m laiune sissesõidutee väravast, millest ta üle käib ja nii juba ca 5a. Ainuke asi, et äärekivid peaksid kõrgusega enamvähem samas tasapinnas olema, mitte kõrgemad, muidu hakkab pikapeale rattaid lõhkuma. Mulle nii Mehka paigaldaja toona ütles.

rockit1
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas rockit1 »

Väga head infot leiab antud foorumist (lisasin lingi)soovitan läbi lugeda 33 lehekülge. Kasutaja Herizon jagab väärt infot. On ka koduleht www.Herizon.ee kus saab Husqvarna automoweri odavamalt. Endal on ligi 9000m2, 2x husqvarna 450x. Alguses olin ka skeptiline ja ei uskunud ,et selline asi hakkama saab. Iga nädal kulus umbes 10h niitimisele. Enam ei taha. Kindlasti vaata pigem robotniiduki poole. Mingit nimetut masinat pole mõtet võtta. Varuosasid ei pruugi saada, samuti akuvahetus võib kalliks minna. Husqvarnal on vähemalt varuosad mõistliku hinnaga ning töökindlus pole kaheldava väärtusega. https://www.ehitusfoorum.com/viewtopic. ... &start=800
Viimati muutis rockit1, 12 Mai 2022, 08:59, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Forumist
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas Forumist »

Kas ta teed ära ei sitta kui sealt pidevalt üle laseb?
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 408 korda
Tänatud: 450 korda

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

tuleb vihm ja peseb jälle puhtaks, eks mõni lible võib ikka maha jääda, aga mingit selget pasarada seal küll ei ole
Kuulamine nõuab pingutust, paljast kuulmisest pole midagi kasu. Part kuuleb ka.
Ühiskonnas tuleb ikka aidata kõige viletsamaid, et nad võimalikult palju suudaks paljuneda!
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Kristjan...
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Tänanud: 40 korda

Lugemata postitus Postitas Kristjan... »

Forumist kirjutas: 11 Mai 2022, 22:25 Kas ta teed ära ei sitta kui sealt pidevalt üle laseb?
Ei ole kordagi aastate jooksul täheldanud, et oleks sitasem, kui näiteks ukse ees vms. See ei ole nagu bensupill, et pillub alt murukänkraid jõuga täis.
Vasta

Mine “Vaba teema”