Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7211
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1868 korda
Tänatud: 518 korda

Re: Mootorrattur tahab kõhnaks ehk kuidas kaal alla saada.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 20 Mai 2022, 17:42
Ega ma ei ütlegi, et poogen, lihtsalt kui eesmärk on konkreetselt kilodest lahti saada siis selle jaoks on kindel tegevus, millele tegelikult pole tarvis mingit hullu teadust kõrvale välja mõelda. Võibolla jah, et kuskil seal vanuses 60 ja üles on sellega kuidagi teistmoodi...aga paljud meil siin ikka nii vanad on
Mul veel selleni ikka tükk maad. Kaal hakkas kogunema heast elust, laiskusest süüa teha ja värskeid toiduaineid toitu osta 40-ndate algul. Kaasaaegse elu mugavused. 10+ aastaga tuli ligi 30kg väga lambist tegelikult midagi eriliselt teisti tegemata. Tänaseks olen siis 6a-ga samas seisus tagasi. ostan värsket toitu,söön värskelt tehtud toitu, ei osta poest valmistoitu jne. Samas olen ära õppinud palju häid toiduvalmistamise nippe ja tegelikult lausa huvitun gurmee toidust ja teen seda ka ise, kasutades kuulsate tippkokkade retsepte ja juhiseid. teen seda ka sõpradele ja meil on suhteliselt vähese koguse toidu ja alkoholiga väga lahedad istumised. No on eelnevaga ikka vahe sees küll. Mul on kõht täis, näljatunnet pole, millestki otseselt loobunud pole, lihtsalt mõned asjad on teistega asendunud. Palju minu toiduvalikust on itaalia,prantsuse ja kaukaasia-kreeka köögist ja kui keegi seal käinud on,siis need on enamuses kõhnad kuigi söövad ja joovad veel veini ka :D
Kuid kõiges on võlusõnaks mõõdukus. Neitsi oliivvõli ja taluvõid pole ma elus nii palju söönud kui täna
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”