M: püksid Lookwell Rivage 2XL

Mootorratta sõiduvarustuse ja muu sarnase müük/vahetus. Kiivrid, tagid, saapad joped, kindad jne.
NB! Päevade arv viimasest postitusest, peale mida teema kustutatakse, on 60 päeva.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
  • Pealkirja ette algustähed M: / V: (Müük/ Vahetus)

• Kuulutusel peab olema: hind, telefon või e-mail ja müüdava eseme asukoht

• Kuulutuse "upitamine" pole lubatud, tõstmist vaata siit

• Postitusele piltide lisamiseks vaata siia

• Täismahus reeglid siin

Kasutaja avatar

Teema algataja
AndiKa
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 11 korda

M: püksid Lookwell Rivage 2XL

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

Nimetus: Lookwell Rivage 2XL must/hall

Kirjeldus: Suurus lipikul 56/36 2XL. Ma olen erakordselt pikkade koibadega 185cm kokku, pakun, et tavalisele 180 cm kasvule võiks need püksid parajad olla. Kõik muud parameetrid on timmitavad. Lõõtsad ja venivad osad on põlvedel ja seljaosal, lisaks ka vööl, seega trakse pole vaja. Sääre allosa lukuga avatav ja ka velkrosidemega kokku tõmmatav - kanna saapa peal või saapa sees. Eemaldatavad on vee/tuule ja termokiht. Need on suht standardsed, nagu enamikel keskmise hinnaklassi toodetel, teevad oma tööd küll. Ekstreemtingimustes soe pesu alla ja vihmakiht peale - olen nii ka +1C sõitnud, päris ok. Lühikese lukuga (Type8) on ühendatav jopega. Kaks klapi ja lukuga taskut, integreeritud neeruvöö. Kaasas on Level1 põlvekaitsmed ja mingid lapakad puusakaitsmeteks, paarikümne rutsiga leiab sinna midagi asisemat, kellel soovi.

Seisukord: ostetud uuena 2020, olid kasutusel pool hooaega, alates 2021 ainult külmal ajal, mistõttu vajangi ca 5cm pikemaid pükse, et tuul ja vesi saapasse ei ründaks. Seega, suht vähe kasutatud. Kui väga otsida, leiab siit-sealt ehk mõningast kulumist, aga pigem väga heas korras.

Hind: 80 - ei tingi, panin kohe hinna, alla mille enam pole mõtet müüa
Minu telefon/e-mail: andi12 ätt hot.ee
61sMlVQHivL._AC_SL1200_.jpg
51enfwoXTFL._AC_SL1132_.jpg
_vyrd12_166t_p_rivage-black-grey-front-copy-large.jpg
_vyrd11_166t_p_rivage-black-grey-back-copy-large.jpg
_vyr_166t_p_rivage-black-grey-side-copy-large.jpg
IMG_1301.jpeg
IMG_1297.jpeg

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne”