Rumalad või segased küsimused jms


701
Toetajaliige
Postitusi: 443
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 124 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas 701 »

Turist kirjutas: 19 Jaan 2023, 16:25
Rehviliidrist ükskord uurisin, 2 erinevat mudelit olid täpselt sama pildiga ja ei saanud aru millise mustriga siis kumbki on. Vastati et fotod on vaid illustratiivse tähendusega, tellimiseks arvestage rehvide tehniliste omaduste ja mõõtudega. Seetõttu siis ei tellinudki kuna oli soov ikkagi reaalset mustrit näha. :roll:
Ma pakun, et valdavas enamuses netipoodidest sa ei näe pilti sellest konkreetsest põrsast, mis sulle lõpuks postipakki sokutatakse. Rehvidel on vahest mõõdu erinevuse tõttu juba väljanägemine nii erinev, et kui ei teaks arvaks, et tegu on teise tootega.
Mina olen kah enamuse oma rehve suvalisest netipoest (no ikka sellisest, mille nime olen varem kuulnud). Tavaliselt mingi aja jooksul tassib kuller need ka kohale. Algul ühe, siis kaks ja siis paari päeva pärast veel ühe. See on üsna tavaline. Kui kiiret pole siis pole sellest ka lugu. Päris ilma pole veel siiani õnnestunud jääda. Pildid ja mõõdud ja muu huvipakkuva info saab hoopis tootja kodulehelt.
Viimati muutis 701, 19 Jaan 2023, 17:43, muudetud 1 kord kokku.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”