Abimootoriga jalgratta ost?


will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Abimootoriga jalgratta ost?

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis lingi? ma juba paar korda öelnud, et tegu on täiesti tavalise jalgrattaga, millele on paigaldatud mootorikitt.
kui sind tõesti see nii täpselt huvitab siis jalgratta tootja ja nimetus on Spezialized rockhopper...aga ma ei näe, et sel oleks mingit erilist tähtsust. mingit linki ma panna ei saa sest ega ma ei teagi täpselt mis aasta mudel see näiteks on. millele ma siis peaksin linkima? tean, et ratas on kerge, komponendid on kvaliteetsed (LX, XT) ja esivedrustus on ka päris korralik. hirmus odavale kärakale ei soovitaks sellist mootorit paigaldada, vähemalt siis mitte kui soov ka kiiremini sõita. ilma esivedrustuseta ratast ma muidugi ei kujutaks üldse ette, praktikas kasutamiseks oleks see täiesti useless asi...mootoriga või mootorita.

mootorikittide kohta info huvitab siis võid uurida siit https://bafangusadirect.com/products/ba ... -motor-kit umbes sellised nad on kõik, kas seal on kirjas 1000w või 750 või 500w...mingit suurt erinevust pole, lihtsalt kontroller laseb läbi/talub natuke väiksemat/suuremat voolu. youtube's on neid videoid maa ja ilm, kus kõikvõimalikele erinevatele ratastele on selliseid mootoreid paigaldatud, testitud ja kõigest sellest lõpmatuseni räägitud

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”