Abimootoriga jalgratta ost?


will111
Postitusi: 5293
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Abimootoriga jalgratta ost?

Lugemata postitus Postitas will111 »

jah, kuskil nii ta on. kogu manti ma eraldi kaalunud ei ole, kuid tean et see keskmootor ise on suhteliselt kerge. juhtmestikku on vähe ning see on samuti üsna kerge. peamiselt kaalub aku, olenevalt kui suurt kasutad. minul kergem aku kaalub natuke üle 5kg ning raskem vist midagi 6-7 vahele.

proovin homme päevavalges pilti teha kui ratta välja ajan ja väikse sõidu teen...kui just päev otsa padukat ei saja. võiks muidu ka väikse video genereerida aga kahjuks mul pole ei gopro'd ega ühtegi selle kinnitust linnas, telefoniga videot võtma ei hakka. tundub väga unstable ettevõtmine. aga noh, ega seal midagi erilisemat pole kui ka eelnevalt lingitud youtube videos. peamine nö. probleem selle setupi puhul on tagumise jooksu kõige väiksemat hammakad. nendest kipub kett vahel üle kiskuma kui mootoril jõud taha tuleb. muidugi see on natuke minu enda laiskus ka sest ma ei viitsi eriti käike vahetada...surun koguaeg kõige kiiremate käikudega. kui tagant alt vahetada kasvõi kolmanda neljanda peale (väikseimast hammakast vaadates) siis ei kisu enam ketti kuidagi/kunagi üle

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”