Kus Te sõidate talvel?

Kasutaja avatar

Teema algataja
TriumphBonneville
Postitusi: 40
Liitunud: 26 Mär 2016, 20:46
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Kus Te sõidate talvel?

Lugemata postitus Postitas TriumphBonneville »

Tänud kõigile vastajatele.

Üldiselt tundub, et mõte jooksis mul õigeid radupidi ehk siis see, mida ma eile kolm tundi tegin - see ei olegi see, mida talvel tehakse. Kogemuse eest olen endale siiski tänulik, sest sellist "survival'it", nagu ma eile kogesin väga tihti ei saa.

Kõlama jäid märksõnad: jäärada, metsarajad + kuni 5cm lund, lahti lükatud krossirajad, temp ca kuni -5.

Keegi küsis rehvi kohta: mul on all 24MX'st tellitud odavad Razorback naelrehvid. Arvestades hinda ei saa need kindlasti olla nii head kui kallimad ja ehk käsitöö rehvid - kuid mul pole midagi halba nende kohta (vähemalt selle ühe sõidu põhjal) öelda. Kui Männikul korra metsast välja keerasin, siis lumisel / jäisel nö tavalisel teel pidasid super-hästi. Sama hästi tundsin end metsarajal, kui oli korraks vähem lund ning oli vaja üle palkide minna. Ma ütleks, et turvalisem, kui tavalise rehviga. See osa oli eilsest kogemusest väga cool.

Kokkuvõttes - praegu tuleb nautida suusatamist... saab parema füüsise alla selleks ajaks, kui päriselt sõita on võimalik.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”