Kus Te sõidate talvel?

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kus Te sõidate talvel?

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Mina müüsin siis seda eespool mainitud 1000€ lindikomplekti (sama komplekt, mida GasGas Eesti müüb hetkel). Ega tal midagi viga polnud, sai sõita küll aga ma ei viitsinud seda külge toppida ja küljest ära võtta, et naastud jälle alla panna. Võttis garaazis ruumi ja tavaliselt olid lumeolud sitad ka (täna muidugi lund jagub). Pigem jäin ratastele kindlaks. Kui paksus lumes sõita tahan, siis tuleb ikka saan vaadata (kunagi oli - müüsin maha, sest Eestis sõitmine muutub suht kiiresti igavaks).

Seoses lumes endurosõiduga. Eks ta ole kõvasti raskem kui ilma lumeta. Kui mingi jälg on ees siis saab soones sõitmist kõvasti harjutada. Kui juba 10-15 ratast on raja läbi sõitnud, siis läheb juba lihtsamaks (mitte lihtsaks). Ma üritan ikka paksema lumega ka sadulasse saada. Kõik kirjeldatud probleemid on minulgi. Tagumik külmub ära (selle vastu aitab püsti sõitmine - siis jala maha panek veel energiat nõudvam tegevus. Paksud saani püksid on ka abiks aga nendega hakkab palav lõpuks). Prillid lähevad uduseks - topelt klaasiga prillid ja püsi liikuvuses. Jäljes sõitmine - see ongi väga raske. Soovitan kaugemale ette vaadata ja hoog üleval hoida. Hea on suurema pundiga sõitmas käia - ja väiksemat ringi. Sõidate jälje sisse ja iga ringiga läheb asi juba lõbusamaks. Eks see lõpuks ole oma oskuste arendamine - õpid tasakaalu, soones sõitu, vasutpidavust jne. Kevadel ilma lumeta oled hoopis teisel tasemel ;)

Panen ühe video ka, kui lumeolud natuke tagasihoidlikumad olid:
SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”