Triumph Bobber Gold Line 2022 'Max', MargusMoto

Kasutaja avatar

Teema algataja
MargusMoto
Postitusi: 39
Liitunud: 29 Nov 2023, 23:40
Tsikkel: Ducati Hypermotard 698 Mono
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Triumph Bobber Gold Line 2022 'Max', MargusMoto

Lugemata postitus Postitas MargusMoto »

@hmm
Ma seda Jekill and Hyde väljalaset vaatasin ka ja suht ideaalne variant, aga no hind tõmbab ikka nii lukku, et kaugemale sellel teemal ei julge isegi mõelda :D

Kotide poolelt ma ise vaatasin Longride variante. Neil esiteks on kohvrid, mis mulle visuaalselt meeldivad pluss ka kiirkinnituse variant. Klõps külge ja klõps küljest ära. Minu teada ainult Hepco & Becker on veel ainsad, kes kiirkinnitusega kohvreid pakuvad, aga esiteks see komplekt tuleb oluliselt kallim pluss see raam ise näeb neil oluliselt koledam välja tsikli küljes

Igapäevaselt on mul muidugi seljakott (Tripmachine Rambler), kuhu läpakas ja muud esmatarbeasjad ära mahuvad ja lühemateks sõitudeks on see väga mõnus. Tagaporkiale panin raami ka, mille külge saab siduda ükskõik mida. Kuni umbes 6 kg pidi kannatama see porikas. Suurim asi, mis ma sinna külge pannud olen, oli pakendis hüdropump :D
IMG_1182.jpeg
MargusMoto, Ducati Hypermotard 698 Mono ja muud tsiklid liikuvas pildis: https://www.youtube.com/@MargusMoto

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”