Mis värvi on mootorratas..


saarlane
Postitusi: 214
Liitunud: 08 Dets 2003, 18:24
Tänatud: 30 korda

Lugemata postitus Postitas saarlane »

Tere!

Tegelikult peaks see värv olema määratud ikka lähtudes loogikast. Ehk siis see värv, mis on kaugelt üheselt arusaadav ehk mis värvi on paak, kondlid [Motobot: õige on "gondlid"], porilauad, jnejne. Kui seadus ütleb , et värv määratakse raami järgi, siis on seadus järelikult jama.
Siin algabki nonsens (loodame, et on öige söna ;) ), st ARK nö ise koostab ja täidab seadusi, kinnitab need vaid siis mingi muu organ. Peale köige muu lonkab ARK-is täielikult igasugune koolitus, öigemini see puudub. Räägin selgelt enda kogemustest, mis önneks pärit enne selle aasta märtsi. Loodame, et asjad on juba paremad, kuid nagu kuulda, näha vist eriti ei ole ;). Kuna koolitus puudulik, siis iga uus vöi vana töötaja tegutseb vastavalt oma arusaamistele seadustest, jättes millegipärast loogika ja lihtsa mötlemisvöime kuhugi tagaplaanile.
Eesti tahab kangesti kuuluda euroopasse. Uutel söidukitel söltuvalt kategooriast on kaasas COC (tüübivastavuse tunnistus) , mis tegelikult suht üheselt määrab ära söiduki värvi. Tsikli puhul siis ikkagi plastikute värv. Nüüd ei olegi arusaadav , miks meil seda ei järgita. Samamoodi ntx määrab see dokument luukpäraga söiduauto uste arvuks 2 vöi 4, a mis meil on märgitud ;) jnejne.

Ühesönaga, pikk jutt, s....t jutt. Et asja parandada vöib ju keegi ettevötlik teha mingi pöördumise, kus ära märgitaks köikvöimalikud tsiklite registreerimise ja tehnoülevaatusega esinevad probleemid, korjaks dokumendile hulga allkirju, jnejne, äkki muutub midagi. Minu teada on nii korra vähemalt tehtud ja abi oli.


Lugupidamisega, saarlane.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”