Rakvere mehed, organiseerume?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
alek

Lugemata postitus Postitas alek »

Hei,hei! Mis siis sellest laupäeva sõidust tuleb?
Tuleb, ei tule?
Kasutaja avatar

Laurenzzo
Postitusi: 67
Liitunud: 21 Juul 2005, 14:47
Tsikkel: Honda VFR 750F 96a.
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas Laurenzzo »

Ma panin kella: Laupäev 16.00 Sõmeru poolses statoilis.Kuzmitz pakkus siin nimelt külastada Rahariiki Mõedaku kandis......mulle sobib.
Lugege eestpoolt ka.

Terv Lauri
Honda VFR 750F 96a. v4 ou jeee
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Laurenzzo kirjutas:
Ma panin kella: Laupäev 16.00 Sõmeru poolses statoilis.Kuzmitz pakkus siin nimelt külastada Rahariiki Mõedaku kandis......mulle sobib.
Lugege eestpoolt ka.

Terv Lauri
Et jääb siis nii, nagu öeldud- 16.00 Statoil...
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Kuzmitz kirjutas:
Laurenzzo kirjutas:
Ma panin kella: Laupäev 16.00 Sõmeru poolses statoilis.Kuzmitz pakkus siin nimelt külastada Rahariiki Mõedaku kandis......mulle sobib.
Lugege eestpoolt ka.

Terv Lauri
Et jääb siis nii, nagu öeldud- 16.00 Statoil...
Kas hiljaks jääjad jäävad ilma? :cry:
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

boob kirjutas:
Kas hiljaks jääjad jäävad ilma? :cry:
Ja mis on sinu täiesti põhjendamatu vabandus?
Hilinemise korral mõned minutid on sulle abiks vihje Ulvitagune rada ;)
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Laurenzzo kirjutas:
Kuzmitz pakkus siin nimelt külastada Rahariiki Mõedaku kandis
mis sai ka tehtud :)
Pilt
pildid siin http://www.foto24.ee/album/19063

edit: Peaks mainima et pundisõit oli viimasepeal, keegi ei jäänd kellegile jalgu, kui toimus formatsiooni muutus siis kõik vahetasid kohti ühehaaval näidates suunda, kitsamale rajale jõudes "malest" sujuvalt formeeriti rivi ilma et keegi toppama jääks.
Viimati muutis numan, 04 Juun 2007, 12:53, muudetud 1 kord kokku.
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Tehtud!
Tänase päeva märksõna võiks olla "tühi bensiinipaak"??? :? Kui juba 27 liitrit mahutav paak saab tühjaks... Tegelt me nii palju ei sõitnud, a lahe oli vaadata, kui Boobi päästma mindi! Vennike bike sadulas, kanister bensuga vasakus käes sõitmas- see oli peris lahe vaadata :wink: .

PS. Lihtsalt teadmiseks- Statist startis meid 13 ratast, hiljem liitus veel üks...
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

ozzy007
Postitusi: 255
Liitunud: 14 Veebr 2006, 21:13
Asukoht: Rakvere äärelinn
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas ozzy007 »

Kuzmitz kirjutas:
Tehtud!
PS. Lihtsalt teadmiseks- Statist startis meid 13 ratast, hiljem liitus veel üks...

siin ka mõned pildid üritusest...
http://nagi.ee/photos/ozzy007/sets/1939 ... =t&start=0


[/img]
Elus ei pea oluline olema lõppeesmärk, vaid ikka teekond...
_____________________________________________________
Riga 16 -> Jawa 350-634 -> Dnepr MT9 ------> Yamaha DragStar 650 -> Yamaha TDM850 -> BMW GS1150Adv -> Yamaha TT350 -> Honda XL700 -> Honda XRV750 RD04 ->Yamaha XTZ750 ja BMW F800GS
Virtuaalsed rehvijäljed: https://www.facebook.com/profile.php?id ... tos_albums
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Kuzmitz kirjutas:
Tehtud!
Tänase päeva märksõna võiks olla "tühi bensiinipaak"??? :? Kui juba 27 liitrit mahutav paak saab tühjaks... Tegelt me nii palju ei sõitnud, a lahe oli vaadata, kui Boobi päästma mindi! Vennike bike sadulas, kanister bensuga vasakus käes sõitmas- see oli peris lahe vaadata :wink: .

PS. Lihtsalt teadmiseks- Statist startis meid 13 ratast, hiljem liitus veel üks...
Ehee, see märksõna käis tõesti TERVE päeva kohta :lol:
Liikusin õhtul õndsas eufoorias kodu poole ja loomulikult sõitsin Tõrremäe(?) tanklast nagu silmaklappidega mööda :? Tulemuseks paar kilomeetrit enne Kadrinat tühi paak. Pool tundi helistamist ja igasugu vabanduste kuulmist ning mõttetut autode hääletamist panid mind lõpuks sundolukorda, jalutasin ratas käekõrval.
Aga siis... Saabus nahkne mees läikival tsiklil, pakkus oma abistavat kätt ning tütarlast seltsiks :lol: Aitäh veel kord ja kui kunagi kokku saame, siis loodetavasti ka õlut joome :bsmile:

Kuzmitz, millal siis ikkagi kala grillime :twisted:
Kasutaja avatar

Unlegal
Postitusi: 167
Liitunud: 11 Juun 2004, 18:20
Asukoht: Rakvere/

Lugemata postitus Postitas Unlegal »

rakvere kohta oli teid päris tublisti koos. :wink: Lähitulevikus loodan ka selle seltskonnaga liituda. 8)
Honda CBR600F, Yamaha R1
Kasutaja avatar

Laurenzzo
Postitusi: 67
Liitunud: 21 Juul 2005, 14:47
Tsikkel: Honda VFR 750F 96a.
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Lugemata postitus Postitas Laurenzzo »

Mis teedpidi te läksite......ma kimasin Jõgevalt tagasin....võistlustelt.
Ja jõudsin statoili pool tundi hiljem.... :cry:
Siis kimasin rahariigi juurde, kus ei olnud hingelist ja seal ma nukrutsesin. Aga on näha , et teil oli lõbus. Loodan järgmine kord platsis olla......krt ma ei saa lihtsalt...tegelt ma tahtsin väga tulla.


Terv LAuri
Honda VFR 750F 96a. v4 ou jeee
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Laurenzzo kirjutas:
Mis teedpidi te läksite......
Ma olin ka hilineja. Telefonitsi sain teada, et esimene tee viis hoopis Muuga Tuulikusse. Moraal: enne igasugu olenguid on hea panna paar ärksama mehepoja telefoninumbrit omale kuhugi kirja 8)
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

ma kahjuks jõin ennast reedel koomasse ja laup 17 -18 paiku hakkas pilt ette tulema.
edaspidi hakkan nädala sees jooma et saaks ka laup ühineda
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Unlegal kirjutas:
rakvere kohta oli teid päris tublisti koos. :wink: Lähitulevikus loodan ka selle seltskonnaga liituda. 8)
ja kuskohas sa senini olid??
Tegelt oli meid kohal vaid väike osa Rakvere tsiklistidest...

Ja Boooooob- kalaga on sihuke lugu, et kui sul kõht väga tühi, siis karju telefoni ja teeme sulle ühe kilu... A kui Raibet tahad, siis kannata, kuni asjaks läheb,,,,
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

kaska
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Okt 2006, 10:59
Tsikkel: 900 Hornet / 650 Scrambler
Asukoht: Bern / Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas kaska »

417 kirjutas:
ma kahjuks jõin ennast reedel koomasse ja laup 17 -18 paiku hakkas pilt ette tulema.
edaspidi hakkan nädala sees jooma et saaks ka laup ühineda
sa hakka juba esmaspäeval peale, siis on nädalaks kohe meeldiv algus tehtud ja pikalt aega kaineneda :bsmile:
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Kuzmitz kirjutas:
asjaks läheb,,,,
Motokantsi päeval (juhul kui mu kava ei muutu) olen al kl 17.00 Kantsis ja ootan kõike kaherattalisi RR asju arutama. kl 21 on siis peo algus ja kui keegi Põõripäeva lõpetades otsustab koju tulla siis jõuab ka Rakvere laua taga :)
kaska kirjutas:
sa hakka juba esmaspäeval peale, siis on nädalaks kohe meeldiv algus tehtud ja pikalt aega kaineneda :bsmile:
nagu ütles üks "kogenud" ehitustööline: Kui viinajoomine segab töötegemist, siis p..se selline töö! :ner:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

no ei jõu seda nädalalõppu kuidagi ära oodata, seepärast hakkan kohe kulgema odava õlle suunas :bsmile: kuigi seda mahub täpselt sama palju sisse... :evil:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

luix
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:21
Tsikkel: HondaVTX 1300S Suzuki VZ 800
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas luix »

Eelmine laupäev tööl, seekord üritan kantsist läbi tulla, teeme tutvust, :bsmile: kuigi jah, pühapäeval tuleb jälle teenistusse minna!
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Peab oma kondid kah KK-sse ajama... Pööripäev jääb minu puhul ära- Kawal andis spidokas saba :evil: . Ilma selleta eriti ei võistle :roll: . Kuna ilmselgelt autoga rajale ei lasta, siis tuleb selle asemel õllele rõhku panna 8)
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

Kuzmitz kirjutas:
Peab oma kondid kah KK-sse ajama... Pööripäev jääb minu puhul ära- Kawal andis spidokas saba :evil: . Ilma selleta eriti ei võistle :roll: . Kuna ilmselgelt autoga rajale ei lasta, siis tuleb selle asemel õllele rõhku panna 8)
Sellest suurest spidost sul küll abi pole, ja selle olemasolu sind ei aita.
~190 eeku maksev velo spido peale ja voilaa :D sul ju vaja mõõta vahemaid täpsemalt kui km täpsusega ja keskmist kiirust jne.

Järgmne kord tehakse veel võistlus sedasi udmurdimaal, kui meie kohalikud rahvaspordile õlut eelistavad :D (peale võistlust maitseb õlu muideks palju paremini)

Saladuskatte all võin öelda, et juba aastaid tagasi võisteldi sellel võistlusel kas velo spido või GPS-i näitude järgi, kui just rattal tripmasterit peal pole.
Navigatsioonitehnika alal pole nagu muudatusi ilmunud ja moodsad nüvid siin ei aita.
Ise olen korra sõitnud velo spidoga ja korra gps-iga, üksi sõites on velo oma parem, koos seljakotiga ilmselt gps, kuna tagumisel on rohkem aega sellega sebida.

Kuzmitz ekstra sulle võin pakkuda oma GPS-i koos detailse kaardiga, millega metsas saab sõidetud. Pane velo spido juurde ja sul on vabariigi parim navigatsioonitehnika ;)
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Ehh- pekske mind, a koera pööritama ei tule :? . Mina süüdi, kuna avastasin, et Kawal ülevaatus kah vajaka :roll: Peale selle saab poiss kah homme kolmeaastaseks, seega (Raitz-aitüma navigatsioonitehnikat pakkumast), vaatan Salvokaga http://www.bj40wrc2.ee/pildid/2007_02_1 ... 1_275.html
üritust kõrvalt. Ja õhtul lähen Kära Kantsi :shock: . Ilma rattata, et saaks õlut juua :roll:
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Kuzmitz kirjutas:
lähen Kära Kantsi, et saaks õlut juua :roll:
Ma toon ikka oma Yammu ukse ette, et saaks teiste kaherattalistega tutvuda :D hiljem kui mul õllejoomisetung nägemise hakkab eest ära võtma viin teise garaaži ja... :bsmile:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

numan kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:
lähen Kära Kantsi, et saaks õlut juua :roll:
Ma toon ikka oma Yammu ukse ette, et saaks teiste kaherattalistega tutvuda :D hiljem kui mul õllejoomisetung nägemise hakkab eest ära võtma viin teise garaaži ja... :bsmile:
Ei too ma oma Kawat ega Hondat sinna ukse ette, tulen hoopis ise ja joon enamuse KK õlut ära (vähemalt enda arust). Ja Numan, RR asja arutame kindlasti :!: .
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Mis kell lähete KK-sse ?
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Raigo kirjutas:
Mis kell lähete KK-sse ?
Nuh, kui kell üheksa algab ametlik pidu, siis pakun, et võiks vähe varem maha istuda ja rahulikus (vaiksemas) keskkonnas suhelda. Küll hiljem jõuab lärmata! Näiteks seitsmest oma istmik kohale ajada? Siis jõuab maailma paika panna ja ennast õhtuks kulmudeni õllet täis ajada :roll:
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Ega ma jooma tulekski,kaeks lihtsalt näod ära ja ütles tere :)
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

pubi on viiest lahti nii et tere tulemast varem kohale! lava on vaja üles sättida ja biljardilaud nurka suruda :wink:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Kahjuks jääb mu tänane tulek ära,vaja sünnipäevale minna.

Teema algataja
sookas

Lugemata postitus Postitas sookas »

Tänud kõigile kes tulid.Minule ürtus meeldis.Eriti lahe oli linna tiir.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

siin pildid
http://nagi.ee/photos/numan/1002011/in-set/20134/

nendele kes ei saanud tulla:
kaherattalisi kokkuvõttes käis kohal kõvasti üle kahekümne, mõned tsiklistid käisid enne peo algust kohal (kaasarvatud üks rariteetne HD 1936 a. väljalase. tegi kõvat häält :) ) mõned jõudsid hiljem kohale. Tehti ka pundiga linnatiiru ära (sellest ma jäin ilma kahjuks :wack: ) muusika oli kõva ja pidu pandi nii et Off.Seasoni solist väänas põlveliigese välja. Strippar oli tasemel (ja näitas ka kõik mis näidata oli), aga kole kiiresti ära kadus (siiski kolme musikapala saatel tantsis), mehepojad alles hakkasid julgemaks muutuma kui oligi oma kolm riideasja kätte võtnud ja haihtus :roll: Need mehed kes pidid koju sõitma olid baari alkovabast õllest tühjaks joonud, teised kes lükkasid tsikli Wesembergi hoovi või kuskile garaaži said ka õiget asja mekkida (ka mina nende hulgas, nii et ärge virisege pildikvaliteedi üle :twisted: ) viimased kolm kaherattalist lahkusid platsilt ca kl 2 kui hakkas valgeks minema :D
tänud KäraKantsile :bsmile:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”