Rakvere mehed, organiseerume?

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

all4uan4
Postitusi: 268
Liitunud: 15 Mai 2006, 00:14
Tsikkel: Yamaha SZR660
Asukoht: Tallinn.. enamuse ajast elus..
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas all4uan4 »

ehee...sai ka 2ra vaadata need rattad ja rattaomanikud...kahjuks pidin suht kohe lahkuma...kahjuks olin vaid jala...Sinilinnu viibis kodus...
aga j2rgmine kord tahaks juba rattaseljas kohale ilmuda ja yrituse kaasa teha :D
muljetavaldav rattapark oli... :lol:

Samas nagu vaid Rakvere MEHED organiseeruvad...
Viimati muutis all4uan4, 10 Juun 2007, 12:48, muudetud 1 kord kokku.
SilenCe before the storm...
Born to Be (D)EVIL...
Kurjusekehastus...
SZR 660
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

numan kirjutas:
siin pildid
http://nagi.ee/photos/numan/1002011/in-set/20134/

Strippar oli tasemel (ja näitas ka kõik mis näidata oli), aga kole kiiresti ära kadus (siiski kolme musikapala saatel tantsis), mehepojad alles hakkasid julgemaks muutuma kui oligi oma kolm riideasja kätte võtnud ja haihtus :roll:
Kus siis stripparist pildid on :lol: ?
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

boob kirjutas:
Kus siis
no ei jätkunud käsi kaamera jaoks strippari esinemise ajal :mrgreen:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

numan kirjutas:
boob kirjutas:
Kus siis
no ei jätkunud käsi kaamera jaoks strippari esinemise ajal :mrgreen:
Kellegil kindlasti pilte on... Boob- ära muretse, ilma jäid paljust, strippar oli kuradima ilus :twisted: :twisted:
all4uan4- ära võta sõna-sõnalt! Meestele ongi kõrvale vaja neid natukenegi distsiplineerivaid naisi!

A nüüd asjast- reedel (15.06) vaja ju Otepääle sõita!!! Et kas me oleme valmis välja sõitma miski kuue-seitsme vahel Raja poe eest?

PS. Sookas- palju sulle seda õlut sisse mahub?!?!? Mina sain küll silmini täis :roll:
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1781
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 121 korda
Tänatud: 190 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

boob kirjutas:
numan kirjutas:
siin pildid
http://nagi.ee/photos/numan/1002011/in-set/20134/

Strippar oli tasemel (ja näitas ka kõik mis näidata oli), aga kole kiiresti ära kadus (siiski kolme musikapala saatel tantsis), mehepojad alles hakkasid julgemaks muutuma kui oligi oma kolm riideasja kätte võtnud ja haihtus :roll:
Kus siis stripparist pildid on :lol: ?
all4uan4 kirjutas:
ehee...sai ka 2ra vaadata need rattad ja rattaomanikud...kahjuks pidin suht kohe lahkuma...kahjuks olin vaid jala...Sinilinnu viibis kodus...
aga j2rgmine kord tahaks juba rattaseljas kohale ilmuda ja yrituse kaasa teha :D
muljetavaldav rattapark oli... :lol:

Samas nagu vaid Rakvere MEHED organiseeruvad...
kui nüüd numani ja annely juttu lugeda järjest siis tekib mingi seos...
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

http://www.youtube.com/watch?v=7U5elmVPSBs
nüüd jõudis ka video ülesse. vähe, nagu minu puhul alati juhtub, aga siiski :)
ootan ära mil Loki oma kaamera materjalid plaadile saab, siis saab ka strippari näha :D
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

A nüüd asjast- reedel (15.06) vaja ju Otepääle sõita!!! Et kas me oleme valmis välja sõitma miski kuue-seitsme vahel Raja poe eest?

Et siis mina olen reedel 18.30 Raja poe ees ja hakkan Otepää poole liikuma. Kes tahab, tuleb minuga...
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Kuzmitz kirjutas:
A nüüd asjast- reedel (15.06) vaja ju Otepääle sõita!!! Et kas me oleme valmis välja sõitma miski kuue-seitsme vahel Raja poe eest?

Et siis mina olen reedel 18.30 Raja poe ees ja hakkan Otepää poole liikuma. Kes tahab, tuleb minuga...
Te olete ka ikka head mehed ,kui ma plaanin üritusele minna,pole kedagi minemas,kui te lähete,siis ma just ei plaani minna. :D

Teema algataja
alek

Lugemata postitus Postitas alek »

Reedel 18.30 üritan kohal olla.
Kasutaja avatar

Tauno
Postitusi: 26
Liitunud: 05 Juul 2006, 10:10

Lugemata postitus Postitas Tauno »

miks nii hilja 18.30, kas varem ei jõua?
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Tauno kirjutas:
miks nii hilja 18.30, kas varem ei jõua?
Põhjus on ju väga lihtne- töölisklass, kes peab palehigis oma leiba ja muud sodi, mida ta sööb välja teenima, ei jõua varem oma kodinaid kokku panna. Endalgi selline seis, et jõuan kuskil poole kuue paiku koju... Siis kiire hooldus endale, pambud ratta külge ja kell hakkabki poole seitsmele lähenema. Ja tõenäoliselt pole ma ainuke, keda sama jama painab :roll: .
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

Raivo
Postitusi: 125
Liitunud: 20 Mär 2006, 15:51
Tsikkel: BMW R1200GS
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raivo »

Tauno on teatud-tuntud tööpõlgur.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

No mine veel komandeeringutesse! Kas Rakvere mehed on nüüd kaotanud igasuguse huvi organiseerimise vastu? Pole uusi postitusi ega miskit :roll: Motokantsi päeval, parkimisplatsile olid triivinud üle kahekümne isendi, järelikult huvi ikka on! Suhtleme siis! Selleks ei pea ootama et keegi "teine" kuskil "seal" midagi korraldab, võite ju ise ka korraldada :) , kas või sama "tobeduse vaatamine" on heaks eeskujuks. On meil igasuguseid kaherattalisi, sul ei pea ilmtingimata olema üle 1000 cm3 supermoto selleks et olla tegija, kui sul on keherattaline ja üks huvitav ettepanek siis suhtle teistega :wink:
autoga sõites nägin Taavit (kui ma õieti nime mäletan :oops: ) Rõve Hübriidiga kihutamas kord Muugas, kord Kadrinas, tahaks lihtsalt tervitada :D tsikkel jätab unustamatud mälestused (Y) teine kord ehk sõidame koos.
Tsiklimees on tsiklimehele sõber
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Ehh- Numan, ära nüüd pahanda 8) . Lähen homme maale peitu, kus pole interneedust ega muid jamasid ja süvenen "manifesti". Nüüd aega mõelda... Kaalun kõik ettepanekud läbi ja siis vaatame, mis edasi saab... Aga saab küll :wink: .
Ühiste väljasõitude kohalt kutsun kõiki üles Setumaa kruusateid mõõtma! Ise stardin järgmisel nädalal 17.07. Teen mõnepäevase tolmuralli... Ehtsa bike ja kroomilaevaga on vb nats keeruline... Sealkandis asfalti ei leia :twisted:
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Kuzmitz kirjutas:
Ehh- Numan, ära nüüd pahanda 8) . Ise stardin järgmisel nädalal 17.07. Teen mõnepäevase tolmuralli... Ehtsa bike ja kroomilaevaga on vb nats keeruline... Sealkandis asfalti ei leia :twisted:
on ka mingi kava kuskaudu lähed kus ööbid jne( näiteks RMK metsamajad). ma KTM iga tahaks väikse tripi teha aga sõltun suuresti tankimistest ( 140km paagitäiega keskmiselt) ja seetõttu ei taha üksi minna. Samas äkki on veel mõni liituja (bob näiteks eestisse pidi laekuma )
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

417 kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:
Ehh- Numan, ära nüüd pahanda 8) . Ise stardin järgmisel nädalal 17.07. Teen mõnepäevase tolmuralli... Ehtsa bike ja kroomilaevaga on vb nats keeruline... Sealkandis asfalti ei leia :twisted:
on ka mingi kava kuskaudu lähed kus ööbid jne( näiteks RMK metsamajad). ma KTM iga tahaks väikse tripi teha aga sõltun suuresti tankimistest ( 140km paagitäiega keskmiselt) ja seetõttu ei taha üksi minna. Samas äkki on veel mõni liituja (bob näiteks eestisse pidi laekuma )
Kava on. Ööbin telgis. Marsruut põhimõtteliselt paigas, kuid olenevalt tujust võib olla kõrvalepõikeid. Tanklaid ei jää kunagi valgusaastate kaugusele- seega ä põe!!!! Päevane läbisõit ei tule kosmiline. Ma võtan kah "seljakoti" kaasa, seega minu kiirus kahaneb oluliselt...
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Kuzmitz kirjutas:
417 kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:
Ehh- Numan, ära nüüd pahanda 8) . Ise stardin järgmisel nädalal 17.07. Teen mõnepäevase tolmuralli... Ehtsa bike ja kroomilaevaga on vb nats keeruline... Sealkandis asfalti ei leia :twisted:
on ka mingi kava kuskaudu lähed kus ööbid jne( näiteks RMK metsamajad). ma KTM iga tahaks väikse tripi teha aga sõltun suuresti tankimistest ( 140km paagitäiega keskmiselt) ja seetõttu ei taha üksi minna. Samas äkki on veel mõni liituja (bob näiteks eestisse pidi laekuma )
Kava on. Ööbin telgis. Marsruut põhimõtteliselt paigas, kuid olenevalt tujust võib olla kõrvalepõikeid. Tanklaid ei jää kunagi valgusaastate kaugusele- seega ä põe!!!! Päevane läbisõit ei tule kosmiline. Ma võtan kah "seljakoti" kaasa, seega minu kiirus kahaneb oluliselt...
ok suhtleb privas edasi
AGA KES TAHAVD ÜHINEDA ANDKE TEADA
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

417 kirjutas:
(bob näiteks eestisse pidi laekuma )

Boob!?!? Aja oma Suzu pöörde ja võta "peaminister" ka kaasa...
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Kuzmitz kirjutas:
417 kirjutas:
(bob näiteks eestisse pidi laekuma )

Boob!?!? Aja oma Suzu pöörde ja võta "peaminister" ka kaasa...
Täiesti õiged luureandmed :lol:
Kohe hakkan taha uusi suunatulesid otsima ja kui maavärin või keravälk kallale ei tule, olen setumaale minekuks valmis 8)

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Hakka vöi bandiidile kärna alla ajama..., vägisi pidi kana ka alumise augu kaudu mesipuusse saama... :wink:
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

boob kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:
417 kirjutas:
(bob näiteks eestisse pidi laekuma )

Boob!?!? Aja oma Suzu pöörde ja võta "peaminister" ka kaasa...
Täiesti õiged luureandmed :lol:
Kohe hakkan taha uusi suunatulesid otsima ja kui maavärin või keravälk kallale ei tule, olen setumaale minekuks valmis 8)
mul tööjuures kapiotsas szri tagumised ´vedelevad - ära uusi hakka ostma ma annan 4 õlle eest ära
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

piloot kirjutas:
Hakka vöi bandiidile kärna alla ajama..., vägisi pidi kana ka alumise augu kaudu mesipuusse saama... :wink:
Ergo mul ka ju tävavarehvid supermotol all - niiet oled siis tulija ?
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

Teema algataja
hrg

Lugemata postitus Postitas hrg »

homme on 13 reede
kas on minejaid Tartu bikeweekendile
ja mis ajal ja kust kohast
kell kaheksa õhtul algab alles kultuuriprogramm
niiet liiga vara ei ole vast mõtet minna
et siis tööpõlgurid jõuaks tööinimesed ka ära oodata
Kasutaja avatar

poroloon
Postitusi: 58
Liitunud: 20 Mai 2007, 14:42
Asukoht: rakvere

Lugemata postitus Postitas poroloon »

Kas laupäeval rakverest rutjale grupikat ka tehakse?
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

poroloon kirjutas:
Kas laupäeval rakverest rutjale grupikat ka tehakse?
ma planeerisin kell 13 00 sõmeru poolses satatis tankida ja jehhat
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Kuzmitz kirjutas:
417 kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:
Ehh- Numan, ära nüüd pahanda 8) . Ise stardin järgmisel nädalal 17.07. Teen mõnepäevase tolmuralli... Ehtsa bike ja kroomilaevaga on vb nats keeruline... Sealkandis asfalti ei leia :twisted:
on ka mingi kava kuskaudu lähed kus ööbid jne( näiteks RMK metsamajad). ma KTM iga tahaks väikse tripi teha aga sõltun suuresti tankimistest ( 140km paagitäiega keskmiselt) ja seetõttu ei taha üksi minna. Samas äkki on veel mõni liituja (bob näiteks eestisse pidi laekuma )
Kava on. Ööbin telgis. Marsruut põhimõtteliselt paigas, kuid olenevalt tujust võib olla kõrvalepõikeid. Tanklaid ei jää kunagi valgusaastate kaugusele- seega ä põe!!!! Päevane läbisõit ei tule kosmiline. Ma võtan kah "seljakoti" kaasa, seega minu kiirus kahaneb oluliselt...
kusmitz kriba ole hea oletuslik sõidukava üles äkki on veel huvilisi
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »

Mul suunad küljes, tänud Rainer! Õlu minu poolt!

Aga täna peale suunatulede installi proovisõidul olles andis saba siduritross. Mis täpsemalt, seda veel ei tea, aga homme püüan asja lahkama hakata :?
Seega ei julge sajaprotsendist osalust tripil lubada :oops:
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

417 kirjutas:

kusmitz kriba ole hea oletuslik sõidukava üles äkki on veel huvilisi
Sündigu sinu tahtmine...
Esimene "objekt" oleks Meerapalu (Peipsi ääres), sealt tolmutaks läbi Mehikoorma Värskasse koos ühe kõrvalepõikega ühte lahedasse kohta. Edasi Vastseliina kant (seal on kohti palju, kus aega veeta). Misso kindlasti ja veel vaja üle vaadata kohad nimega Parmu 8) ja külastaks ka Eesti kõige lõunapoolsemat asustatud punkti, ehk Naha küla... Kus ööbimiskohad on, seda mina ei tea. See selgub retke käigus. Kui kell on piisavalt palju, siis hakkame sobivat kohta otsima. Retke pikkust ei tea :roll: . Usun, et üle kolme päeva ei viitsi...

PS! Tegemist ei saa olema turistidele mõeldud kindla marsruudiga paketiga! Kui ikka on lahe koht, siis tuleb sinna minna ja vajadusel ka sinna jääda! Ärge oodake 100 % kindlaksmääratud üritust. Teeme seda, mida hetkel õigeks peame. Kui keegi nüüd selle jutu peale ei taha tulla, siis teadke, et mina lähen kindlasti. Kasvõi üksi, st ühe rattaga (mul "seljakott" kah kaasas).

PPS! Võtke omale kah "seljakotid" kaasa! Siis neil omavahel kaagutamist ja mehed saavad rahus õhtul õlut limpsida :twisted:
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

Kuzmitz kirjutas:
417 kirjutas:

kusmitz kriba ole hea oletuslik sõidukava üles äkki on veel huvilisi
Sündigu sinu tahtmine...
Esimene "objekt" oleks Meerapalu (Peipsi ääres), sealt tolmutaks läbi Mehikoorma Värskasse koos ühe kõrvalepõikega ühte lahedasse kohta. Edasi Vastseliina kant (seal on kohti palju, kus aega veeta). Misso kindlasti ja veel vaja üle vaadata kohad nimega Parmu 8) ja külastaks ka Eesti kõige lõunapoolsemat asustatud punkti, ehk Naha küla... Kus ööbimiskohad on, seda mina ei tea. See selgub retke käigus. Kui kell on piisavalt palju, siis hakkame sobivat kohta otsima. Retke pikkust ei tea :roll: . Usun, et üle kolme päeva ei viitsi...

PS! Tegemist ei saa olema turistidele mõeldud kindla marsruudiga paketiga! Kui ikka on lahe koht, siis tuleb sinna minna ja vajadusel ka sinna jääda! Ärge oodake 100 % kindlaksmääratud üritust. Teeme seda, mida hetkel õigeks peame. Kui keegi nüüd selle jutu peale ei taha tulla, siis teadke, et mina lähen kindlasti. Kasvõi üksi, st ühe rattaga (mul "seljakott" kah kaasas).

PPS! Võtke omale kah "seljakotid" kaasa! Siis neil omavahel kaagutamist ja mehed saavad rahus õhtul õlut limpsida :twisted:
kus oleks esimene ööbimine ja teine
mul naine lastega tahab autoga osa võtta- st sõidab ette ööbimiskohta
Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

417 kirjutas:

kus oleks esimene ööbimine ja teine
mul naine lastega tahab autoga osa võtta- st sõidab ette ööbimiskohta
Ma ei tea!!!! :wack:
Kuskil Vastseliina kandis äkki... Sõidugraafik saab olema suht libisev. Kui kuskil jääb lahe koht ette, siis tuleb seal ju kauem aega veeta! Saad miski laheda talumehega tuttavaks, jääd ööseks sinna jne... Retke moto on, et "Kõik käigult!". Nii tulebki lahe reis, mida pärast meenutada saab! Aga naine saab ju autoga kaasas sõita? Metsa ei roni. Kõige ekstreemsemad teeolud ongi needsamad kruusateed. Muidugi, kui huvi on, siis keegi ei keela sul mudasse või mägedesse minemast, kuid ma oma raskekaallasega kruusateelt välja ei roni.
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”